single-image

Avrupa ve Amerika Odaklı Kripto Borsası bitFlyer Ethereum İşlemlerine Başladı

Kripto Para Borsası bitFlyer , Al / Sat işlem platformuna Ethereum (ETH) eklediğini açıkladı.

Avrupa ve ABD’deki BitFlyer Alış / Satış kullanıcıları, Bitcoin (BTC) işlemlerinde sağlam olan yasal düzenleme standartlarına uyduklarından emin olurken Aynı zamanda artık Ethereum (ETH) gönderip alabilecekler.

BitFlyer Europe’ın eşbaşkanı ve COO’su Andy Bryant, “bitFlyer’de, sadece en popüler paraları değil, aynı zamanda en saygın paraları da sunmak istiyoruz, bu da ETH’yi hizmet sunumumuzu genişletmek için mantıklı bir seçenek haline getiriyor. ETH, kendisini özellikle akıllı sözleşmelerle ilgili olarak faydalı bir altcoin olarak kanıtlamakla kalmadı, aynı zamanda onu çevreleyen inanılmaz derecede güçlü bir topluluğa sahip. Güvenlik ve düzenleme standartlarına öncelik verirken en iyi müşteri deneyimini sunmayı taahhüt ediyoruz ve şimdi ETH ile al / sat işlemlerinin aktif olduğunu söylemekten gurur duyuyoruz. ”

BitFlyer ABD ’deki yasal ve düzenleyici işler müdürü Hailey Lennon, kripto düzenlemesinin geliştiğini açıkladı ve bitFlyer, borsada listelenen her şeyin küresel düzenleyici standartlara uymasını sağlamak için çalışıyor. “ NYDFS onaylı büyüyen para portföyümüze Ethereum’u ekleyerek bugünkü duyuru için heyecanlıyız ve önümüzdeki aylarda daha fazla para eklemeyi dört gözle bekliyoruz” dedi.

bitFlyer, Japonya, ABD ve Avrupa’da birleştirilen lisanslı tek şifreleme borsadır.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz