Sorumluluk Reddi Beyanı

Coinmeydan web sayfasında yer alan haber ve analizler, farklı sosyal medya kanalları, uluslar arası haber siteleri, kripto paylaşım platformları gibi yerlerden derlenmektedir. Bu yazılar tavsiye yada öneri değil sadece bilgi paylaşımı olarak düşünülmelidir. Haberlerimizde yada analizlerimizde yer alan bilgileri baz alarak işlem yapmayınız, yaptığınız yada yapacağınız işlemlerle ilgili coinmeydan sorumlu tutulamaz.

Yazarlarımız yatırımcı yada kripto para firmalarında ilgili kişiler olmamaktadır, yazı yazdıkları kripto birimleri yada diğerleri ile ilgili yatırımları yoktur.

Veriler coin borsaları tarafından sağlanmaktadır ve coin borsalarının veya veri sağlayıcılarımızın belirttiği şekilde gecikmeli olabilir. Coinmeydan herhangi bir verinin doğruluğunu kontrol etmez ve bu konudaki her türlü yükümlülüğü reddeder.

Coinmeydan sitemizde görüntülenen coin fiyatlarının doğruluğunu garanti edemez. Bu fiyatlardaki değişikliklerden etkilenebilecek işlemleri yapmadan önce, geçerli oranları kontrol etmeniz gerekir.

Sitemiz Üzerinde Henüz Beta Testleri Yapılmaktadır. İçerikler ve Site İşleyişinde Eksiklikler Gözlenebilir.

Coinmeydan.com Kimdir?

Web Sayfamız Kripto Para dünyası ve Blok Zincir Teknolojisi hakkında güncel haberler  ve genel bilgiler vermek üzere kurulmuştur. Sitemizin içeriğinde bulunan bilgiler ve edinilen haberler, 1. ve 2. sahışlar üzerinden yada sosyal medya kanalları üzerinden editör ve yazarlarımız tarafından derlenip hazırlanmaktadır. Sitemizin amacı bu yeni teknolojiden siz Kripto severlerin haberdar olmasıdır. Paylaşımlarımız hakkında katkıda bulunmak için bize e-posta yolu ile ulaşmanız mümkün.

Her zaman güncel ve önemli haberleri paylaşmaya devam ediyoruz. Kripto Para dünyası ve Blockchain teknolojisi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bizi sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz.

coinmeydan@yandex.com