single-image

Bitcoin ve Altcoinler’de Düşüşler Devam Ediyor Dikkat Çekici Noktalar

27 Ekim günü sabah saatlerinde kripto para piyasalar kırmızı renge döndü. Neredeyse tüm coinler de kayda değer kayıplar görülüyor. Bitcoin 58.000 Dolar seviyesine kadar çekildi ardından ufak bir yükselişle 59.000 Dolar seviyesinde ancak düşüş trendi devam ediyor. Diğer alt coinler de Özellikle Ethereum 4300 dolar seviyesini test ettikten sonra genel düşüş etkisi ile 4000 dolar seviyesinin altına kadar geriledi, bazı altcoinler de %15 kadar kayıplar gözlendi.

Bitcoin için önemli bir seviye olan 58.500 dolar ila 59.500 dolar seviyeleri şu an için destek seviyesi olarak gözlenmekte. Düşüş trendinin devamında ise 56.000 dolar seviyesi çok güçlü olmasa da başka bir destek seviyesi olarak yer almaktadır, fakat kötü senaryoda 52.000 dolar seviyelerine kadar geri çekilmelerde bu seviyenin Bitcoin için önemli bir destek seviyesi olacağı düşünülebilir. Diğer yandan piyasalarda bir silkeleme hareketi olabileceği konusunda saat 15:00 sonrası yapılacak kapanışlar ve Amerikan piyasalarındaki açılışların etkisinin beklenmesi ve gözlemlenmesi beklenmelidir.
Genel olarak yaklaşan aylık kapanışa doğru farklı ani hareketler olması sizler için çok sürpriz olmaması gereklidir. Piyasaları ve güncel haberleri takip ederek bu gibi zamanlarda çok dikkatli yatırım yapılması gereklidir. Unutmayın Bitcoin çok hareketli bir varlıktır ve yukarıya yada aşağıya hızlı ve büyük hareketler yapabilir. Aceleci olmayın piyasa verilerini izleyerek güvenli destek ve direnç seviyelerini takip edin.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz