single-image

Ethereum Classic (ETC) Pazarında Bir Hareketlilik Yaşanıyor

Ethereum Classic (ETC), düzeltilmiş hacme göre en büyük 18. kripto para birimi dünden beri yükseliyor

Çarşamba günü, ETC Salı günü kapanış fiyatından yaklaşık önce % 6 artarak değer kazandı. Bir saat içinde ETC % 10 oranında daha da büyümüştü, Daha sonra yaşanan artışlarla toplamda gün içinde %25 değer kazandı 7,5 Dolar seviyesine gelen kripto para daha sonra ufak bir geri çekilmeyle 7.25 dolar seviyesinde seyretmeye başladı.

Yakındaki Hardfork bir katalizör etkisi sağladı, 7 günlük harekete bakıldığında Ethereum Classic fiyat çizelgesinde ETC’nin tabloyu sürekli arttırdığı görülmektedir. Ethereum Classic, yaklaşan sert çataldan dolayı bu fiyat artışını görüyor olabilir. İyileştirmenin madencilik zorluğu düzeltmeleri, sıfır bilgi kanıtının sunulması ve hizmet reddi saldırıları için hazırlık yapılması bekleniyor.

Bu nedenle tüccarlar, dikkatini, önümüzdeki Forsfor ve Bizans ve Spurious ejderha hardforklarında daha önce de görüldüğü gibi iyi haberi heceleyeceklerini umarak bu şifreli para birimine yönelttiler.

Ethereum Classic (ETC) için Atlantis sert çatal resmen 17 Eylül Salı günü öğleden sonra öğlen saatlerinde 8,772,000 numaralı blokta gerçekleşecek şekilde ayarlandı.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz