single-image

XRP Fiyatı Ripple Projelerinin Başarısına Bağlı

XRP topluluğunun endişeli bekleyişine rağmen, XRP’nin fiyatı hiçbir yere gitmiyor gibi görünüyordu, ancak yana doğru. Ripple’in CTO’su David Schwartz, şirketlerin ve projelerin başarısının kripto para birimlerinin fiyatlandırılmasında nasıl önemli bir rol oynadığını anlattı.

Schwartz, kripto ile bağlantılı şirketin başarısı da dahil olmak üzere kripto para biriminin fiyat değişimini tetikleyen birçok faktör olduğunu söyledi. Diğerlerinin yanı sıra “fiyatların projenin başarısının bir ölçüsü olduğunu” söyledi. Bir şirketin veya projenin başarısı, geliştirilen kullanım durumuna ve bu ürünün pazarına bağlı olacaktır.

Dahası, Schwartz kripto varlıkların güvenilir ve emniyetli doğasını ve yıllar geçtikçe geleneksel sistemlere kıyasla bir yükseltme yapmadan, sürekli aşağı inmek için nasıl geliştiklerini vurguladı.

Ek olarak, XRP’nin fiyatının Ripple’nin gelişmelerinden etkilenmediğini ve bunun “garip” olduğunu söyledi. Pazarın, belirli projelerin özelliklerini ayırt edemediğini ve ekosisteme ek olarak bahis oynadıklarını açıkladı.

Schwartz, XRP’nin fiyatının Ripple şirketine değil, XRP ve Ripple ile ilgili ekosisteme bağlanmasını istediğini söyledi. Ancak borsaların kripto fiyatları üzerinde bir etkisi olduğunu belirterek, “Coinbase Etkisi” adını verdi.

Ripple ve XRP hakkında konuşan David Schwartz, Ripple’ın odaklandığı birincil kullanım durumunun uluslararası ödemeler yani dövizler arası ödemeler olduğunu söyledi.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz