single-image

Coinbase 31 Yeni Kripto Parayı Daha Listelemeye Hazırlanıyor

Amerika Birleşik Devletleri merkezli kripto Borsası Coinbase , 30’dan fazla kripto para için ticaret desteği sağlama olasılığını “araştırma” açıkladı. 7 Aralık Cuma günü yayınlanan bir basın açıklamasına göre, potansiyel yeni eklemeler arasında Ripple ( XRP ), EOS ve Cardano ( ADA ) Kripto Paralar da yer alıyor .

Şirket, söz konusu üç, NEO , Tezos ( XTZ ) ve diğerleri de dahil olmak üzere 31 kripto para bir listesini ortaya koymuştur . Coinbase, “yerel bankalar ve düzenleyicilerle mümkün olduğu kadar çok sayıda yargı alanına girme konusunda çalışacak” diyor.
Coinbase yeni kripto paraları listesine ekliyor listede Liste XRP, Cardano, EOS gibi kripto paralarda yer alıyor.

Coinbase, listedeki bir kripto para biriminin, incelemelerin tamamlanmasının ardından, o kripto paranın bazı kısıtlamalarla karşılaşabileceği ya da hiç listelenemeyeceğini nihai olarak ekleneceğinin bir garantisi olmadığını ekledi.

“Yeni varlıklar eklemek hem teknik hem de uygunluk açısından önemli inceleme çalışmaları gerektirir ve değerlendirdiğimiz tüm varlıkların sonuçta işlem için listeleneceğini garanti edemeyiz. Ayrıca, bizim listeleme sürecimiz, Bir kısmının, sadece yerel bir cüzdan kullanarak gönderme ya da alma kabiliyeti olmadan, sadece müşterilerin satın alma ve satma işlemleri için listelenmesiyle sonuçlanabilir. ”

Eylül ayında, Coinbase , dijital varlıklarını eskisinden daha hızlı eklemesine izin veren yeni bir liste açıkladı . Ancak, kripto borsası, yeni prosedürün sadece yerel düzenlemelere uygun dijital varlıklara uygulandığını belirtmiştir. Bu nedenle, Coinbase tarafından listelenen bazı varlıklar sadece belirli ülkelerdeki müşteriler için mevcut olabilir.

ABD merkezli kripto borsası coinbase Kasım ayında, Ethereum Classic ( ETC ) ve daha sonra Zcash ( ZEC ) işlemlerini platformuna eklemişti.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz