single-image

Ethereum (ETH) Güçlü Bir Yükseliş Yapıyor, Kısa Vadede 150 ABD Dolar Olabilir

Ethereum da boğalar geri döndü ve ilk üç kripto parada en yüksek kazancı sağladı. Ethereum % 6’dan fazla yükseliş sağladı. Bu durum, piyasa en büyük altcoin seviyesinin 150 Dolar test etmesi ve 143 Dolara kadar yükseldiğini gördü.

Boğalar önce 145 Doların üzerinde bir pozisyonu garanti altına aldıklarında, şimdi 150 Dolar pozisyonunu izlemeye başlayabilirler. Üstesinden gelmek zor olsa da, bu, daha uzun vadeli bir yükseliş görüşü oluşturabilecek en önemli direnç pozisyonlarından biridir.

Ethereum’un 150 Dolar’a ulaşması için hala çok uzun bir yol olmasına rağmen , mevcut yükseliş trendi kripto paranın bu kadar yüksek olması için gerekli momentumu sunabilir. Ancak, önümüzdeki birkaç saat içinde, bu beklentinin ulaşılabilir olması için kripto paranın yeşil alanda kalması gerekecek. Ayrıca, geniş pazar rallisinin hafta sonu boyunca devam etmesi de önemli ve tüm bu durum ETH’ye mümkün olan en iyi şansı verecek.

Şimdilik, boğaların en önemli pozisyonu 145 Dolar olacak gibi görünüyor, bu hedef daha fazla yatırımcının geldiğini, talep yaratacağını ve daha da büyük kazançlar için aşama hazırlayacağını görecek. Ethereum kısa vadede, 133 Dolar’ın üzerinde işlem yaptığı sürece, yükselişe geçtiği ve kolayca kendini ve ralliyi başlatabildiği tespit edildi.

Şimdi önümüzdeki birkaç gün veya hafta içinde, bu pozisyonu uzun vadeli destek pozisyonu olarak belirlemeye çalışacak ve bundan sonraki tek yolun sağlanacağını görecektir. Bu destek pozisyonunu ve hatta daha yüksek olanını belirlemenin en iyi yolu, 150 Doların üzerinde bir yüksek direnç pozisyonu oluşturmaktır.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz