single-image

Western Union Kripto Geleceğe Ripple ile Hazırlanıyor

Küresel ödeme işlemcisi Western Union’ın, sınırların ötesinde bir değer aktarma aracı olarak Ripple’i deneyerek kripto para biriminin kaçınılmaz yükselişine hazırlıklı olduğu bildiriliyor .

Bilgi , Western Union’ın Asya Pasifik genel müdürü Molly Shea ile yapılan ve Analyse Asia podcast’inin 284. bölümünde yer alan bir röportajdan geliyor . İçinde Shea, şirketin genişleyen dijital çağda yetişmesi gereğini kabul ediyor. Shea, geleceğin kripto olabileceğini bildiklerini ve kaçırmak istemediklerini belirtti.

“Kripto para birimleri hakkında düşündüğünüzde, eğer bunlar başlarsa, hazır olmalıyız. Teknoloji perspektifinden hazır olmalıyız. Ve hazır olmalıyız – düzenleyici orada olmalı – ama biz sürekli Müşterilerin aradığı trendleri aramak ve bu ihtiyaç ve beklentileri karşılamaya hazır olduğunuzdan emin olmak. ”

Bu amaçla Shea, Western Union’ın kullanabileceği bir sistem olarak uygun olup olmadığını görmek için deneyin Ripple ve xRapid sistemi ile yapıldığını belirtir.

“Yani blok zinciri ve kripto para birimi alanı hızla gelişiyor. İşimiz için olası uygulamaları araştırmaya devam ediyoruz. Bazı örnekler olarak, bazı koridorlar için Ripple ile bazı yerleşim testleri gerçekleştiriyoruz. ABD doları ve Meksika Pesosu’nun bir örnek olduğunu düşünüyorum. .”

Bu, özellikle Western Union teknolojisiyle ilerlemeye karar verirse, Ripple’ın geleceği için çok iyimser geliyor.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz