single-image

Ripple (XRP) Piyasadaki Hakimiyetini Arttırıyor

Geçen hafta sonrasında Ripple’ın (XRP) Kripto piyasa değeri açısından en değerli dijital varlık olarak Ethereum’u (ETH) tahttan indirildi, Ripple’ın (XRP) kripto pazarındaki konumunuı güçlendirmeyi başarmış oldu.

Toplam piyasa kapitalizasyonunun yüzdesi (baskınlık oranı):

Piyasa değeri açısından en yüksek 3 Coin;

Ayrıca, son 24 saatte % 6’dan fazla düşüşe rağmen (piyasa kapitalizasyonuyla en büyük 10 kripto para biriminden % 6’şar daha az düşüş), XRP ilk 50 en az düşüşü kaydetti. (-4,90%).

ripple fiyat endeksi

XRP’deki dalgalanmanın kripto topluluğu tarafından beklenip beklenmediğine bakılmaksızın, son günlerde olumlu haberlerin yanı sıra Bitcoin’i çevreleyen dramatik durum da yardımcı olunmuştur .

Japonya’nın en büyük bankalarından biri olan MUFG Bank’tan yapılan açıklamaya göre, banka Japonya ve Brezilya’nın ortağı Banco Bradesco SA arasındaki sınır ötesi ödemeleri kolaylaştırmak için Ripple’in teknolojisini kullanacak. İki finans kurumu geçtiğimiz hafta bir mutabakat anlaşması imzaladı. Yeni sınır ötesi ödeme hizmeti ve haberler Ripple (XRP) takipçileri arasında yoğun ilgi gördü. Bununla birlikte, yeni ortaklığın sık ​​olmamakla birlikte, Ripple’in (XRP) kripto para birimini kullanıp kullanmadığı belirsizdir.

Ayrıca, birkaç ay önce, benzer ortaklık haberleri, (XRP)’nin fiyatını yükseltmek için neredeyse hiçbir şey yapmadığını unutmamak gerekir.

Twitter’da, bir çok insan XRP ile neler olup bittiğini soruyor ve kripto para biriminin sosyal medyada bu kadar büyük birilgi odağı olmayı  başardığını görüyoruz.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz