single-image

Ripple, Yeni Yeteneklere 6 milyon Dolar XRP Bonus Vaatediyor

Silicon Vadisi fintech girişimi Ripple, yeni yeteneklere milyonlarca dolarlık XRP bonus paketleri vaat ediyor, çünkü Ripple, xCurrent projesi için yeni bir mühendislik başkanı da dahil olmak üzere bir düzineden fazla mühendis ve teknik uzmanı işe almak istiyor.

İşe alma e-postasını 2018 sonlarından paylaşan bir mühendise göre , Ripple, aylık maaşına ek olarak 3 milyon dolarlık bir XRP paketi vaat etti.

İki mühendisle yapılan bir başka görüşmeye göre, mühendisler için XRP primleri 1 milyon dolar ile 6 milyon dolar arasında değişebilir.

Eski bir çalışan, cömert hisse senedi anlaşmalarının Silikon Vadisi’ndeki standart olduğuna dikkat çekti, ancak 2017’den önce böyle XRP bonus paketlerini hiç duymadığını ekledi.

Bir Ripple temsilcisi, şirketin şu anda yaklaşık 90 mühendis ve teknoloji uzmanı istihdam ettiğini ve hizmetlerini genişletmek için “agresif” işe alma planları olduğunu söyledi.

“En iyi yetenekleri elde etmek için, özellikle de benzer adaylar almak isteyen diğer girişimlerin oldukça rekabetçi doğasını göz önünde bulundurarak, hızlı hareket ediyoruz.”

Ripple, Java veya C ++ dil uzmanlığı ve ‘yeterli miktarda öğretilebilirlik ‘ ile yazılım uzmanlarını işe alıyor.

‘Biz mutlaka blockchain uzmanlarını aramıyoruz. Etki alanına özgü uzmanlığı her zaman öğretebiliriz. Mühendislerimizin kendilerini alçakgönüllü olarak taşımaları ve zor problemlerin nasıl çözüleceği konusunda yaratıcı bir şekilde düşünebilmelerinin de önemli olduğunu düşünüyoruz. ‘

Ripple web sitesindeki kariyer fırsatlarına hızlıca göz attığınızda, kendinizi bir Ripple masasında çalışırken bulmanız için birçok fırsat olduğunu fark edeceksiniz. Görünüşe göre xCurrent projesi için yeni bir mühendislik başkanı da dahil olmak üzere bir düzineden fazla mühendis arıyorlar.

Yani, eğer Ripple’da yeni bir kariyere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız ve çok milyon dolarlık tatlı bir XRP bonus paketinin tadını çıkarabileceğinizi biliyorsunuz.

Ancak, bu milyonlarca dolarlık anlaşmaların 2019’da hala teklif edilip edilmediği kesin değildir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz