single-image

Vinny Lingham; Bitcoin Hala 3,000 Dolar Altına Düşebilir

Kripto para piyasasındaki son yükseliş, piyasanın duyarlılığını ayıdan boğaya değiştirdi. Birçok kripto meraklısı, önümüzdeki günlerde daha fazla artış beklediğinden boğa koşusunun başladığını düşünüyor. Bununla birlikte, kripto öncüsü olan Civic, Blockchain kimlik platformu Civic’in yönetiminde olan Vinny Lingham, kripto kışının bitmediğine ve fiyatın eski düşük seviyesine tekrar düşmesine şaşırmayacağını söylüyor.

Civic CEO’su Vinny Lingham, CNBC’nin Kripto Tüccarı Ran Neuner ile Bitcoin fiyatının yanında ne olduğunu görüşürken, kripto kış pazarının bittiğine ikna olmadığına dikkat çekti. Vinny, ayıların kontrolü kaybettiğini kabul etmeye hazır olmadan önce bitcoin fiyatının belirli bir seviyede bir süre kalmasını bekliyor.

Vinny, “Şu anda yaklaşık 6,200 $ ‘a yaklaşmayan ve en az 24-48 saat boyunca, ayı piyasası döngüsünün sona ermesi olarak kalmayacak bir sıçrama satın almadım” dedi.

Ayrıca, çoğu kripto meraklısı gibi Vinny, bitcoin fiyatının ayı piyasası döngüsünün altına yakın olduğunu kabul ediyor. Ancak, gitmek için daha zıplayan olabilir. Onun iddiası, bitcoin’in fiyat dibinden iki kat daha yüksek olana kadar bir ayı piyasasından kaçmadığı tarihine dayanıyor. Bu nedenle, şu anki döngü hala 3.100 dolarlık işaretin altına düşebilir ve 6.200 dolarlık işaret, boğa koşusunun açık belirtisidir. Vinny, “3.000 dolar’ın altına düşme ihtimalimiz kesinlikle var. Ayı piyasası döngüsünün mutlaka sona erdiğini sanmıyorum. ”

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Bitcoin fiyatının ne olduğu konusunda aynı tartışma sırasında, son dalgalanmanın insanların Bitcoin’e daha fazla güvendiğini gösterdiğini belirtti.

CZ, “Fiyatın bu kadar hızlı yükselebileceği gerçeği, bitcoin satın almak için bekleyen çok fazla para olduğu ve FOMO zihniyetinden gerçekten korkmadıkları anlamına geliyor. Dolayısıyla, fiyatın bu kadar hızlı bir şekilde artması, paranın hazır olduğu anlamına gelir; bu, temelde insanların hala bu sektörde çok fazla güven duyduğu anlamına gelir. Herkesin korktuğu gibi değil. ”

Ayrıca, CZ, kripto pazarının bir boğa koşusu olduğunu belirtmek için Binance verileri örneğini gösterdi. Binance siparişleri tüm zamanların en yüksek seviyesinde, istikrarlı para birikintileri artıyor ve yeni kullanıcı kayıtları CZ’ye göre “atlıyor”.

Boğa ya da ayı yakın vadede hakim olacaksa, zaman yakında haklı çıkacaktır. Ancak, her zaman kripto meraklılarına göre uzun vadeli Boğa koşusunun kesinliği her zaman vardır.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz