single-image

Avustralya’da Lüks Bir Ev Bitcoin’le Satıldı

Geride bıraktığımız günlerde Avustralya merkezli bir kripto firması, bir evin kripto için açık artırma yaptığı bir emlak ajansıyla işbirliği içinde bir etkinlik düzenledi. Bu emlak 457 BTC’ye satıldı, yaklaşık 2.39 milyon dolar değerinde.

Açık artırma, EthereumWorldNews tarafından bildirildiği üzere LJ Hooker ve Trigon Trading tarafından düzenlendi. . Bu türden ilk etkinliğe düzinelerce zengin kripto para birimi meraklısı katıldı. Açık arttırma Avustralya’nın Altın Sahili’nde yer alan lüks evde yapıldı, beş yatak odası ve bir yüzme havuzu var. Ayrıca açık artırma çevrimiçi canlı olarak yayınlandı.

Bitcoin (BTC) ve Binance Coin’deki (BNB) mülk için Avustralya Doları cinsinden teklifler yapıldı. Binance CEO’su Changpeng ‘CZ’ Zhao olayı tweetledi, kripto para birimlerinin artan kabulüne ve BNB’nin alandaki artan önemine dair bir başka örnek olarak belirtti. Gözlemciler bunun gayrimenkulün geleceği gibi görünebileceğini iddia ettiler.

Milyarder Bitcoin Boğa Mike Novogratz, emlak gibi varlıkların dijital olarak belirtilmesinin, kripto pazarının kaderinden bağımsız olarak bile gelişebilecek büyük bir büyüme endüstrisi olacağını öne süren birçok kişiden biri.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz