single-image

Üç Yatırım Fırsatına Karşı Uyarmıştı; Tesla , Arjantin ve Bitcoin

Gateway Partners CEO’su V. Shankar Nikkei Asya Review verdiği bir röportajda ,Bitcoin ,.,n uzun süredir devam eden olumsuz tutumunu yineledi.

“Biz bisküvi için, bitcoin için değil” dedi.

Gateway’s Shankar, Bitcoin’de düşüş hala devam Ediyor.
2017’nin sonuna doğru Shankar üç yatırım fırsatına karşı uyarıda bulunmuştu: Tesla , Arjantin ve Bitcoin . Bu, bitcoin’in fiyat açısından büyük ölçüde herkesin takdir ettiği bir zamandı.

Bir yıl sonra , bitcoin ciddi bir düşüş yaşadı. Bitcoin şu an geçtiğimiz yılki rekor 20.000 ABD Doları seviyelere kıyasla 3.900 ABD Doları seviyesinde işlem görüyor. İnceleme, yalnızca kripto para piyasası sıkıntılarına bir bütün olarak bakmakta.

“Her üç uyarımın da kanıtlanmış olduğumu düşünüyorum” dedi.

Kripto Varlıkların bir yatırım tahsisine layık olup olmadıkları sorusu, dünyanın her yerinden gelen insanların karşıtlıklarına cevap veriyor. Shankar’ın görüşü , daha önce kripto yatırımlarına karşı uyarıda bulunan Warren Buffet ve Jamie Dimon’un söylemlerine ve görüşlerine katkıda bulunuyor .

Gateway Partners, özel sermaye fonu Shankar, günlük olarak ihtiyaç duyulan temel mal ve hizmetleri odaklayan ve orta sınıfa hitap eden şirketlere yatırım yapmayı tercih ediyor.

Bu, teknoloji kanamasında kalmayı ve gelecek teknoloji firmalarına yatırım yapmayı tercih eden Silikon Vadisi yatırımcılarına kıyasla tamamen farklı.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz