single-image

TRON (TRX) Yeni Yılla Birlikte 33 Milyar (TRX) Piyasaya Sürülüyor

Tron (TRX) ve Ripple’ın (XRP) gibi önceden çıkartılmış kripto paraların temini, kurucuların elinde bırakılmıştır. Çoğu durumda, içerik oluşturucuların kilitli kripto paraları serbest bırakmak için belirli bir programı vardır, bu da piyasaya aynı anda çok fazla kripto para olma olasılığını azaltır ve böylece yatırımcının güvenini artırır.

Tron Vakfı 33 milyar TRX serbest bırakmak için hazırlanıyor bugün, 1 Ocak günü, şimdi 99 milyar olan TRX’in toplam arz ile 2020, bugünün zaten daralmış kripto’ya felaket olabileceği kadar büyük miktar ve TRX sahiplerini korkutması doğaldır.

Tron (TRX), % 2 kadar düştü. Haftalık grafiğe yaklaştığımızda TRX, %3,6 gibi kayıplarla düşüş gösteriyor. CoinMarketCap verilerine göre, kripto TRX şu anda 897.83 milyon piyasa değeri ile 12. sırada yer alıyor.

Yatırımcılar bugünün TRX kilidini açtıkça, daha büyük bir satış çağrısı daha yüksek hale geliyor. Basitçe söylemek gerekirse, önümüzdeki 33 milyar TRX sürümü satış baskısına katkıda bulunarak piyasayı tehdit ediyor.

Kripto paraları kilitleme stratejisi, onları kötü oyunculara karşı korumaya yardımcı olur, böylece sürekli bir kripto para kaynağı sağlar. 2018’de Tron Vakfı, Ethereum ağından 1 milyar TRX yanmasıyla başarıyla geçtikten sonra bağımsızlığını kutlamıştı.

Başlangıçta, Tron’un arzı 100 milyardı ve yaklaşık 66 milyar TRX para dolaşımdaydı. Yakma sonrası, Tron Vakfı 1000 TRON ana ağ adresinde 33 milyar TRX’in biraz üzerinde kilitlendi . Bu fonlar 1 Ocak 2020 piyasaya sürülecek ve bazı tüccarlar , kilidin potansiyel olarak piyasaya TRX paralarıyla gireceği için bir düşüş bekliyorlar . Temel olarak, kilit açma TRX’in dolaşım arzını yüzde 50 oranında artıracak.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz