single-image

Tron (TRX) Günlük İşlem Hacminde 1 Milyar Dolar’ı Aştı

Kripto Para piyasaları uzun süren bir kötü dönem sonrası hareketlendi çeşitli üst kripto paralar yükseliş çıkışına öncülük ederken, Tron TRX destekçilerinin moralini artırmak için rolünü üstlenmektedir. Sadece birkaç saat önce, Tron TRX 24 saatlik işlem hacminde 1 milyar doları aştı.

Öncelikle, bu yeni gelişme özellikle Tron için tarihsel bir durum çünkü özellikle boğaların ayı pazarında aylarca düştükten sonra tekrar yükseliş trendinin başladığı görülüyor. Ayrıca, TRX’in 24 saatlik işlem hacmindeki 1 milyar doları 1 Mayıs 2018’de geride bıraktığı son sefer bir yıl önceydi. O zamandan bu yana. Tron, ERC20 tabanlı belirteçlerden geçiş yaparken Mainnet’i başlattıktan yalnızca bir ay sonraydı.

Tron TRX’in, Bitcoin’in birkaç gün önce başlatan fiyat artışının tetiklediği yükselişe iyi cevap vermesi dikkat çekici. Tron, son birkaç gün içinde fiyat artışına birkaç yüzde ilave etti. Şu anda, CoinMarketCap’te yayınlanan verilere göre , TRX yaklaşık 0.282 Dolar’dan işlem görüyor.

Tron ağındaki dApp’ların sayısı etkileyici bir şekilde artmakta ve kullanıcılara daha fazla benzersiz içerik sunulmakta ve kullanıcılara daha da sıklık kazandırılmaktadır. Bu yeni ürünlere kumar ve ticarette yenilikçi özellikler dahildir. Tron, çeşitli teknoloji girişimleri ve işletmeleriyle mümkün olduğu kadar çok ortaklık kurmak için büyük çaba sarf ediyor. Bu ortaklıklar TRX ve BitTorrent’in genel kullanıma girmesine yardımcı olabilir ve sahip olmaları büyük ölçüde destekleyebilir. Bu olduğunda, işlem hacminin daha da artması bekleniyor. Belki bu haberler ve işaretler Tron TRX destekçileri için güzel günlerin habercisi olabilir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz