single-image

Bitcoin Cash Fiyatı 155 Dolar’ı Aştı

Neredeyse tüm kripto para birimi piyasaları aynı anda yükseldiği zaman, bazı altcoin’lerin diğerinin önüne geçmesi karşılaşılan bir durumdur. Bugün, Bitcoin Cash’in ilk 10’daki en güçlü kazancı etkili bir şekilde belirttiği görülüyor , bu birçok insan için büyük bir sürpriz olmuş olabilir. Neredeyse % 17’lik artışla, Bitcoin Cash fiyatı hızlı bir şekilde önce 150 dolar ve ardından 155 dolar seviyelerini aştı. Bu yükselişi sürdürülmesi, kendine özgü zorluklar yaratacaktır.

Bunun geçici bir olay dönüşümü olup olmadığını yakın zamanda göreceğiz. Eğer önceki hafta sonları gibi bir yükseliş ise, sadece kısa süreli kar satışları olacak. Bu altcoin, şu an, özellikle yüksek işlem hacmi nedeniyle bir roket gibi yükseliyor.

Son 24 saat içinde Bitcoin Cash bazı önemli değişikliklerden geçti. Daha spesifik olarak, ABD Dolarına karşı % 17,2 ve Bitcoin’e karşı % 13,65 artış yakaladı. Bu kazançlar nedeniyle, bir BCH 156,77 ABD Doları veya 0,03878 Bitcoin değerine kadar çıktı. Bitcoin Cash takipçileri için çok umut verici bir eğilim, her şey göz önünde bulundurulmak gerekir. Kripto para piyasasında herhangi bir büyümeyi sürdürmek, çoğu proje için imkansız olmasa da çok zor olmuştur.

Bitcoin Cash ile ilgili görüşler belirli şekilde olmaktadır. Değerdeki bu ani yükseliş, bu durumu hiçbir şekilde değiştirmiyor, çünkü sadece insanların inançlarını güçlendiriyor. XRP nin Satoshi Nakamoto’nun öngördüğü gibi bir şey olmadığından BCH’nin tek gerçek Bitcoin olduğuna ikna oluyorlar. Bu düşünce bir süredir toplulukta benimsenmiştir, ancak BCH’nin halen Bitcoin’e rakip olamayacağı görüşü oldukça halimdir.

Bütün bu işaretler bugün tüm kripto para birimi piyasaları için çok olumlu bir gün olabileceğini gösteriyor gibi görünüyor. Şu an için en iyi para birimlerinin çoğu için saatlik grafikler üzerinde düşüş baskısı olsa da, önümüzdeki saatlerde büyük değişiklikler bekleniyor. Kesin tahminler yapmak için hala erken , ancak kazanımların çoğunun bir süre için muhafaza edileceği görülüyor.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz