single-image

Tone Vays XRP ve PayPal Karşılaştırması Yaptı

Ripple, geleneksel ödeme sistemi SWIFT’nin yerine geçmek için uzun zamandan beri çabalarını arttırdı. Ripple ürünleri aynı anda daha güvenli, daha hızlı ve daha ucuz olacak şekilde tasarlanmıştır.

Tone Vays ile XRP ve PayPal karşılaştırıldı
Bitcoin bull Tone Vays, XRP’nin PayPal ile para birimi ya da ödeme aracı olarak rekabet edemeyeceğine inanıyor . İşte gönderdiği tweet.

Uzun zamandır XRP eleştirmeni oldu ve bunu XRP’nin etkinliği ve üstünlüğü ile ilgili iddialara yanıt olarak verdi.

Başka biri şöyle dedi: “Ton, BTC tam olarak ne için kullanılıyor? Değer depolamak için çok değişken. Değer aktarımı için çok yavaş ve pahalı. Anladım… bu kripto mekanı için harika bir elçi. Target’taki bir ön selamlayıcısı gibi, insanları kripto alanına girerken tanıtıyor. ”

Analist ve Uyarlanabilir Sermaye ortağı Willy Woo da yorumlarda yer aldı ve Ripple’nin başarısının XRP için mutlaka bir anlam ifade etmediğini söyledi.

“Bundan daha iyi olur. Yerel Ripplenet’i para aktarmak için kullanıyorsanız, XRP’ye gerek yoktur. İnsanların neden Ripple Labs’in başarısının veya başarısızlığının bu kaynak yaratma belirtisine yansıdığını düşündüklerini anlamadım. ”
XRP işlemleri BTC ve ETH’ye kıyasla daha hızlı olan birkaç saniye içinde gerçekleşir – bu dakikalara ihtiyaç duyar.

PayPal, kişilerin PayPal bakiyelerini kullanarak para gönderirken işlemlerinin anında gerçekleştiğini söylüyor.

Öte yandan, fonlarınızı banka hesabınıza aktardığınızda, bu işlem birkaç gün sürebilir.

Ancak PayPal’ın daha yüksek bir ücret karşılığında birkaç dakika içinde hesabınıza anında para yatırmanızı sağlayan bir seçenek bulmuş olduğunu belirtmekte fayda var.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz