single-image

Spend ile XRP 180 Ülkede 40 Milyon Noktada

Bilindiği gibi Ripple’ın (XRP) hali hazırda fazla kabul görmektedir, Ünlü Kripto Para şimdi 180 ülkelerde, 40 milyon noktada kullanılabilir oluyor. Şu anda Ripple ağında yer almış olan birçok banka (XRP) kullanmıyor olsa da, Ripple kapsama alanı, yerel belirtecinin kabul edilmesini daha da artırdı.

Son zamanlarda popüler bir finansal hizmet sağlayıcı olan Spend, kendi ödeme uygulamasının XRP kullanıcılarının 40 milyon noktada ve 180’den fazla ülkede Spend Wallet aracılığıyla ödeme yapmalarını sağlayacağını açıkladı. Ripple (XRP) kullanan kripto severler, Spend cüzdanını kullanarak bu konumlarda dijital para biriminde kolayca ödeme yapabilecekler.

Şirket tarafından yapılan bildirimle ,bundan böyle (XRP) kullanıcıları yeni Spend Visa Banka Kartı’nı kullanarak 16’dan fazla dijital para birimi göndermesini, almasını ve saklamasını sağlamak için Visa ile bağlantılı olarak çalışıyor . Bu kartı kullanırken, XRP harcamadan önce çok düşük bir hızda anında fiat dönüştürülür. Kart kullanımdayken otomatik olarak anında çevrilir, ancak kullanıcının kripto varlıklarını önceden aktifleştirmesi ve transfer etmeşi gerekir, Harcama gerçekleşmeden yüklenmeden önce fiat’a dönüştürülür.

Finansal servis şirketi, bazı düzeltmeler yapmak için Android uygulamasını Google Play mağazasından kaldırdı, başlangıçta uygulamaya yalnızca iOS kullanıcıları tarafından erişilebiliyor.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz