single-image

Cardano (ADA) Yeni Yol Haritası Planlarını Açıklayacak

Cardano (ADA) projesi şu sıralar bazı stratejik değişiklikler yapmaya çalışıyor. Projeden yapılan duyuruda, 17-18 Nisan tarihleri ​​arasında yapılacak olan IOHK Zirvesi sırasında Cardano’nun yeni bir yol haritası ile karşımıza çıkacağı belirtildi.

Cardano (ADA) son birkaç aydır, hem projeye hem de değere yönelik olarak dalgalanmalı bir dönemden geçiyor. Proje, Cardano Vakfı başkanı Michael Parsons’un görevi bırakması ve bazı kilit üyelerin ayrıldığını gördü. Bu değişiklik Vakfın Charles Hoskinson ve Emurgo yönetimine girdiğini haberleri alındı. Ayrıca, son aylarda Cardano (ADA), ilk on Kripto Para sıralamanın dışında kaldı. Cardano ADA, 1 milyar doların biraz altında bir piyasa değeri ile 12. sırada yer bulabiliyor.

Cardano’nun CEO’su Charles Hoskinson’ın, Miami’de yapılacak IOHK zirvesi sırasında bir açılış konuşması yapması bekleniyor. Konuşmasında, projenin 2020 vizyonu için yeni yol haritasını anlatacak. Yayına göre yol haritasının yeniden başlatılması, projenin dönüm noktalarına tekrar odaklanacağını gösterecek, belki bazı belirsizlikler ortadan kalkacak.

Proje bazı önemli gelişmelerin gerisinde kalıyor ve yeni yol haritası ile projenin hızla gelişmesi görüyor olabilir. Ancak, yatırımcılar finansman konusunda endişe duydukları için de kafa karışıklığı yaratabilir. Halen, proje sadece 2020 yılına kadar finanse edilmekte olup finansal durum belirtilmiştir.

Son aylarda, (ADA) düşüyor ve bu oynaklık büyük ölçüde hareketini düşüş yönünde seçiyor. Kripto para, baskı anında önemli kazançlar kaydetmeye devam etti. Şu aralar ADA, % 3’ten fazla bir kazanç elde ediyor ve 0.038 ABD Doları’nı biraz üzerinde işlem görüyor.

Ancak son haftalarda Kripto Para ADA 0.039 ABD Doları pozisyonunu kıramadı. Gelecek günlerde, yükseliş momentumu, 0.039 $ direnç seviyesini kırmak için gereken artışı sağlayabilir. Kısa vadede, 0,040 ABD Doları’nın üzerinde bir pozisyon yükseliş eğilimi oluşturabilir ve yüksek kazançlar görebilir.

Uzun vadede, projenin yol haritasının yeniden başlatılması olumlu bir etki olarak görülebilir. Projedeki olumlu güncellemeler bir yükseliş eğilimini teşvik edecektir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz