single-image

Son Haftada Ripple (XRP / USD)

Populer kripto para Ripple ( XRP ), dünya genelinde çeşitli bankalarla yeni ortaklıklar duyurduğu için haberlerde olmaya devam ediyor. Her ne kadar başka ülkelerde birkaç büyük banka ile bağlantısı olsa da, bunlar ABD’de henüz bir etki yaratmaya yetmedi. Son söylentiler, Bank of America ile bir anlaşmayı imzalayabilecek olması yönünde ve bu da dijital para birimine büyük bir destek sağlayacaktır.

Bu tür söylentiler yükseliş (boğa) dönemlerinde büyük bir satın alma fırsatı olsada. Ancak, bir düşüş (ayı) safhasında, yatırımcılar ve tacirler söylentilere göre satın alırken dikkatli olmalı, çünkü yanlış olduğu ortaya çıkarsa fiyatlar çakılabilir.

Geçen hafta dan önce bekledikten sonra, Ripple XRP / USD geçtiğimiz hafta satışa geri döndü. Parite ilk desteğe 0,34185 $ seviyesinde kapattı. Bu destek koparsa, yıllık 0.24508 $ ‘lık bir düşük seviyenin yeniden test edilmesi olasıdır. 0.22 $ ile 0.24508 $ arasındaki alanın güçlü destek olması beklenebilir.

Uzun vadeli yatırımcılar ise fiyatların daha düşük seviyelerde dengelenmesini bekleyebilir ve daha sonra arzu ettikleri miktarın bir kısmını satın alabilirler. Diğer dijital para birimleri yeni bir yükselişe geçtikçe Ripple (XRP) daha yüksek seviyelerde doğru yönelebilir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz