single-image

Fiyat Düşüşü Devam Ediyor, Bitcoin 3.000 $ ‘a Doğru Yol Alıyor

Cryptocurrency ticaret şirketleri Genesis Ticaret  CEO’su Michael Moro CNBC’de 23 Kasım ile bir röportajda , Bitcoin ( BTC ) fiyatı 3,000 $ olabileceğini söyledi .

CNBC’deki “Squawk Box”’da konuşan Moro, önde gelen kripto para biriminin 3.000 $ ‘dan dibi görmeden önce yüzde 30 daha düşeceğini belirtti.

Moro, küçük direnç seviyelerine değindi ve Bitcoin (BTC) fiyatının “3 bin lerin ortasında” dengeleyeceğini düşünmediğini belirterek, 4.000 $ seviyesinin önceki günlerde iki kez test edildiğini belirtti.

bitcoin düşüşüne devam ediyorKripto tüccarı, uzun vadeli yatırımcıların Bitcoin (BTC)’nin beklerken aynı zamanda bu dipteki Bitcoin’i satın almamalarını önce  fiyat geri dönüşlerini beklemenin daha dengeli olduklacağını söyledi:

Bitcoin’dekii bu düşük fiyat madenciler için ne anlama gelebileceği sorulduğunda, Moro bir Bitcoin Madencilik maliyetini işaret etti çünkü “hash oranı düşmüştür.”

En Son Kripto Para piyasasındaki düşüş madencilik karlılık oranlarında benzer bir düşüşe neden olmuş ve Çin operatörlerini zorlamıştı, bir çok operatör madencilik cihazlarını zararına satmak kalmıştır. Hatta bazı madencilik makineleri ikinci el pazarında yeni değerinin sadece yüzde 5’i için satılıyor.

Bu haftanın başlarında, Risk sermayesi şirketi CryptoOracle’deki bir ortak olan Lou Kerner,  kripto fiyatlarındaki mevcut çöküşü, 2000’lerin başlarında dotcom balonunun patlamasıyla karşılaştırdı. Kerner, Bu güçlü Kripto Paraların, Amazon gibi, dotcom balonundan çıkan büyük şirketler gibi görülmesi gerektiğini belirtti.

Dahası, girişimci kapitalist, Bitcoin’in “şimdiye kadar yaratılmış en büyük değer ” olduğunu ve zamanla altını geçeceğini söyledi. Son zamanlarda yaşanan çöküşün ardında ne olabileceği sorulduğunda Kerner, “kriptonun henüz çok zayıf olduğunu savundu çünkü, çoğunluğunda güvenin dışında yatan gerçek bir değer yok.”

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz