single-image

Safir Teknoloji Yeni GPU Miner ile Grin Kripto Para Madenciliğini Hedefliyor

Hong Kong ekran kartı üreticisi Sapphire Technology, gizlilik odaklı “grin” şifreleme para birimini hedefleyen yeni bir madenci grubu ekipmanı başlatıyor.

Sapphire , Salı günü RX 570 16GB HDMI Blockchain Ekran Kartını piyasaya sürdüğünü açıkladı grin ve diğer kripto para birimleri için tasarlanan ürünlerin yeni bir segmentin ilki olacağını söyledi. Ürün henüz satışta değil, yakında sipariş verilebilecek.

Firmaya göre, yeni ürün, ağın temelini oluşturan Cuckatoo 31+ çalışma kanıtı algoritması için tasarlanan “birkaç çözümden biri” ve bu nedenle erken başlayacak madenciler için daha yüksek ödüller kazandıracağını iddia ediyor.

Sapphire’ın global pazarlama başkan yardımcısı Adrian Thompson, şirketin hem RX 570 hem de gelecekteki olası ürünleri referans alarak yeni blok zinciri ürünlerini de piyasaya sürmek için heyecanlandığını söyledi.

“RX 570 16GB HDMI Kartının piyasaya sürülmesi, yalnızca SAPPHIRE için değil, aynı zamanda Grin Coin madencileri ve bir bütün olarak kripto para birimi pazarı için heyecan verici bir fırsat sunuyor” dedi. “Gelecek ürünler, SAPPHIRE’nin INCA ve MGI Serisi özel blok zincirleme sistemleri serisine yeni 16GB Grafik ilaveleri içerecek” dedi.
Ayrılabilir gizlilik teknolojisine dayanan Grin , iki yıl süren gelişimden sonra geçen hafta canlı yayına girdi . Kripto para birimi, GPU madenci ile uyumlu kalırken , görünüşte bitcoin ile benzerlik göstermesi nedeniyle, yatırım şirketlerinden de büyük ilgi görmüştür .

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz