single-image

Ripple XRP Yükseliş İşaretleri Gösteriyor Ancak Bazı Analistler Büyük Kayıplar Beklemekte

Ripple XRP ve tğm kripto pazarları, Bitcoin’in fiyat hareketlerini yakından takip ediyorlar, ancak XRP, kripto para birimi için dikkate değer bir uzun vadeli destek seviyesi olan yaklaşık 0.25 dolar civarında önemli bir destek bulabildi.

Analistler şu anda genel olarak XRP’nin yakın vadeli fiyat hareketinin yükseliş değerlendirmelerini sunuyor, ancak diğer analistlerin de dikkat çeken herhangi bir düşüşün kripto makarasını taze yılların en düşük seviyelerine göndermesini sağlayan bir kapitülasyon patlamasına yol açabileceğini açıklamak önemlidir.

Ripple (XRP), şu anki fiyatı 0.25 dolar olan marjinal bir şekilde işlem görmekte olup, 2018’in en yüksek seviyesinden 3.00 doların üzerine çıkmasından bu yana sürekli olarak kayda değer bir destek buldu.

Twitter’daki popüler bir kripto para birimi analisti olan Loma, yakın zamanda yapılan bir tweette boğa XRP TA’nın bolluğuna katkıda bulundu. Şimdi XRP’ye almak için iyi bir zaman olabileceğini açıkladı ve XRP için herhangi bir büyük aşağı yönlü hareketin muhtemel zayıflık gösterdiğine dikkat çekti..

“Dürüst olmak gerekirse, XRP’ye yatırım için gerçekten kötü bir yer değil. Bu destek alanını (parabolik gittiği yerden) kırabileceği, ancak Ripple’ye özgü bir felaketi engelleyeceği iddiasını alıyorum, sanırım sadece XRP’ye değil birçok altcoinler için yapacağını düşünüyorum. ”

Bu yükseliş değerlendirmesine rağmen, diğer analistler XRP’nin yakın vadeli fiyat hareketine karşı hala temkinli davranıyorlar, çünkü bazı analistler piyasaların zayıflığını ifade etmeye devam ederken kripto’nun BTC’ye yakın vadede bırakabileceğini belirtiyorlar.

Twitter’daki bir başka popüler kripto analisti olan Soleil Du Soir, bir tweet ile konuştu ve “satış acımasız olacak” dedi.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz