single-image

Ethereum (ETH) İyileşme Sinyalleri Veriyor

Ethereum bugün Ripple (XRP) takip ediyor. Her iki kripto para da kayıpla başladıkları güne şimdi iyileşmeye doğru ilerliyor. ETH gelecekteki gelişen sonuçlar verme olasılığı yüksektir. Dünkü performansına bakarsak, Ethereum 180 Dolar en yüksek ve 172 Dolar en düşük seviyesi olan ve hacim olarak 6,381,403,725 Dolar ‘lık bir miktarla hareket ettiği görülebilir.

İki numaralı Kripto para dün 181 dolardan işlem görmeye başladı. İlk düşüşte fiyat 177 Dolara geriledi. Ethereum bir gerileme gerileme ile 171 Dolar kadar düştü ve daha sonra 178 Dolar seviyesi arasında hareket etti. Düşüşten sonra, fiyat 176 Dolar ‘a kadar Ethereum yükselmeye başladı. Yükselen Ethereum fiyatı bugün güne ETH 175 dolardan işlem görmeye başladı; ilk birkaç saat geri çekilme oldu. Fiyat gün içinde 176 Dolar ile 171 Dolar arasında değişmiştir. Fiyattaki iyileşme, lider altcoinin artarak 176 Dolar ‘a yükselmesiyle umut verici bir hareket sağlamıştır.

Ethereum, piyasadaki en umut verici kripto para birimleri arasında sayılmaktadır. Ethereum’un ilk altı ayı olağanüstü denilebilir. Yılın ikinci yarısı fiyatı düşüren pazar baskısı yaşadı. Kripto para yakında düşüp tekrar parlayacağını tahmin edilebilir. Kripto para ETH uzun vadeli yatırımcılara maksimum kar getirmesi muhtemeldir Altcoinlerden birisi olmaya devam ediyor.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz