single-image

Ripple (XRP) Fiyat Orta Vadede Yükseliş Eğiliminde

Ripple (XRP) fiyat hareketi dalgalı göstergeler veriyor. Fiyat direnç seviyesini ihlal etti ve şu an yukarı doğru hareket ediyor fiyattaki hareket oldukça yavaştır. Bu nedenle, günün olumlu bir rakamla bitmesi ihtimali yüksek . Dün, Ripple 0.296 dolar’dan en yüksek seviyesine ve 0.288 dolar’ dan düşük seviyesine dokundu arada bir dalgalanma yakaladı.

XRP yükseliş trendini yansıtıyor demek yanlış olmaz. Dün, Ripple 0.295 dolar’dan güne başladı daha sonra fiyat % 1,41 düşüşle 0,291 dolar’a kadar düştü ve geri döndü. Daha sonra, Ripple (XRP) fiyatı bir kez daha düştü ve bu sefer % 2.16 ile 0.287 dolar’a düştü. Düşüşün ardından önemli bir iyileşme yaşandı. Ripple (XRP) fiyatı % 2 artışla 0.2931 dolar’a yükseldi. Bugün, fiyat yükselişle başladı % 1 ile 0,30 ABD Doları’ndan 0,292 ABD Doları arasında hareket sağladı.

Ripple (XRP) fiyatı şimdiki direncinin seviyesi 0.296 dolar’da kırıldı ve şimdi 0.294 dolar’a düştü. Üç numaralı Kripto para hala iyileştirme olanağını elinde bulundurmaktadır. Ancak, düşüş yönünde hareket ederse, XRP fiyatının 0,288 ABD doları seviyesinde destek bulacağı görülmektedir.

Ripple ile işlem yapanların, büyük bir yatırım getirisi için uzun süreli düşünmeleri kazanç açısında önemli. Ripple (XRP) kısa vadeli yatırımcılara da bir miktar getiri sağlayabilir, ancak istenen sonucu vermeme ihtimalini kısa vadede gözden çıkartmamak gerekir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz