single-image

Bitcoin’de 9.500 Dolar Hedefleniyor

Bitcoin, son günlerde özellikle 8.100 dolarlık bölgede aynı zamanda bu bölgenin üstünde ve altında kırılma girişimleri hızla BTC’yi bu konsolide aralığa yönlendiren keskin reddetmelere neden oluyor.

Ancak analistler, bu yatay ticaretin büyük bir boğa hareketiyle sonuçlanmasını beklediklerini ve önümüzdeki haftalar içinde 10.000 dolar fiyat bölgesine doğru yükselmesine neden olabileceğini belirtiyorlar.

Şu anda, Bitcoin şu anki fiyatı 8.150 dolar ile yatay işlem görüyor ve herhangi bir yönde herhangi bir momentum kazanmak için mücadele ediyor.

Boğaların dün bir ralliyi ateşlemeye çalıştığını ve bunun sonucunda kripto para biriminin 8.000 doların altına düşmesini sağlayan 8.300 dolarlık güçlü ve hızlı bir ret ile sonuçlandığını belirtmek önemlidir.Görünüşe göre bu seviye güçlü bir direnç haline geldi, destek seviyesi 8.100 dolar civarında oluşmuş gibi görünüyor dün 7.950 dolar ‘a kadar kısa bir düşüş, mevcut fiyat seviyelerine geri çekebilen alıcılar tarafından hızlı bir şekilde tersine çevrildi. İlginç bir başka seviye 8.160 dolar seviyesi olarak dikkat çekici hareketler sergilemektedir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz