single-image

Çin’den Altın Destekli Kripto Para Birimi

Çin’in altın birikintileri ve yeni merkez bankası destekli kripto para birimi hakkında ilginç şeyler aktaran max keizer çarpıcı açıklamalar yaptı.

Max Keizer, mevcut repo piyasasında korkulukta zaman kaybetmedi. DSJ’ye göre dün 100 milyar dolarlık bir geçici likidite daha dün finansal piyasalara enjekte edildi. FED ayrıca şu an 4 trilyon doların üzerinde olan Hazine bonosundan 7,5 milyar dolar aldı.

Beş yıl önce altın olan 10.000 dolarlık bir yatırımın bugün 12.500 dolar kazanacağını, bununla birlikte BTC’ye yatırılan aynı miktarın bugün 270.000 dolar kazanacağını belirtti.

Keizer, ABD repo piyasalarından gelen sinyallerin bir finansal felaketin başladığını ve Çin’in dolar üzerindeki bir tuzak kapısını açabileceğini gösterdiğini belirtti. Çin’in 20.000 ton kadar altın biriktirdiğini açıklamak üzere olduğunu da ekledi.

O, ikinci bir bombanın Çin’in, greenback’i imha etmek amacıyla altın destekli bir kripto para birimi başlatmak üzere olacağını belirtti. Altın ve bitcoin fiyatları, yükselmeye devam edecektir.

Keizer, pozisyonunu altın, gümüş ve tabii ki bitcoin alarak satın aldığını itiraf etti. Para birimleri çöktüğünde, insanların her zaman değerli metaller ve bitcoin gibi güvenli mal varlığına döneceğini söyledi.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz