single-image

Qtum, Apple Pay ve Samsung Pay Duyurusunun Ardından 1 Saatte % 36’dan Daha Fazla Yükseldi

Piyasa halen düşüş eğilimindeyken, önde gelen bir şifreleme para birimi olan QTUM, büyük bir dalgalanma yaşadı ve ciddi bir yükseliş yakaladı.

CoinMarketCap’e göre,kripto para 263.95 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle 2.65 dolardan işlem görüyordu. Geçtiğimiz bir saatte % 36’nın üzerinde ve son yedi günde % 47’nin üzerinde bir artışla 395.08 milyon dolarlık işlem hacmi kaydetti.

Dahası, son 24 saatte kripto para fiyat hareketinde % 37 artış olduğu görülmüştür. Bu aynı zamanda, her zamanki 30. pozisyondan yer değiştirerek 25. pozisyona yerleştiği anlamına da gelmektedir.

Kripto Para için en yüksek işlem hacmi, QTUM / BTC işlem çiftleri için LBank’ten gerçekleşiyordu. İkincisi de aynı borsada ancak QTUM / ETH işlem çiftleri için kaydedildi. Listedeki diğer borsalar UEX, ZB.com ve UpBit’tir.

Zeux Payment platformunda QTUM entegrasyonu ile ilgili son duyurusu nedeniyle kripto paranın fiyatı ivme kazanmış olabilir.

“Öyle düşünüyoruz ve bu yüzden memnunuz Zeux, İngiltere’deki resmi lansmanları ve AB’nin geri kalanında yumuşak bir lansman gerçekleştirmelerine izin vermek için Qtum’u uygulamalarına ekledi. ”

Blog ayrıca, Zeux’un gerçek dünyada QTUM kullanımı açısından sıfır ücretli işlemlere olanak tanıyarak şifreleme para biriminin “doğasına bağlı” olduğunu belirtti. Bu entegrasyon, QTUM kullanıcılarının tokenlerini Apple Pay veya Samsung Pay’de bulabileceğiniz herhangi bir mağazada kullanmalarına izin verecektir.

Qtum Vakfı Baş Bilgi Görevlisi Miguel Palencia şunları söyledi:

“Zeux’un uygulamasına QTUM eklediği için heyecanlıyız. Bu, artık Apple Pay’i ve Samsung Pay’i kabul eden tüccarlarla yapılan tüm satış noktası ödemeleri için QTUM’u kullanabilecek değerli topluluğumuz için muazzam miktarda ek yarar sağlıyor. ”

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz