single-image

Binance Artık İki Yeni Monero (XMR) İşlemini Daha Destekliyor

Binance Exchange, borsaya iki yeni işlem çifti eklendiğini açıkladı: Bugün XMR / BNB ve XMR / USDT . Yeni işlem birimleri ticareti 2019/03/15 04:00′ de başlayacak .

Binance, değişim platformunda zaten çok sayıda kripto para birimi listelemiştir. İki yeni işlem çifti, halihazırda borsada mevcut olan XMR / BTC ve XMR / ETH çiftlerine ek olarak listelenecek. Monero’nun USP’si, fungbility ve anonimlik yoluyla artan gizliliktir; gizlilik odaklı en popüler kripto para birimidir.

Artan Birlikte Çalışabilirlik ve Yerelleşme
XMR’nin 14 Mart 2019’da toplam piyasa değeri, 880 milyon dolar civarındadır. Toplam piyasa kapitalizasyonuna göre 8. ve 9. sırada yer alırken, Binance (BNB) ve USDT Tether sırasıyla 2 milyar doların üzerinde bir kapasiteye sahiptir.

Bu nedenle, işlem çiftinin dahil edilmesi, üç şifreleme para biriminin tümü için faydalı olabilir. Borsaların IEO (İlk Değişim Teklifleri) yoluyla “belirteçlenmesi” ve kripto para birimlerinin birlikte çalışabilirliği, kripto para biriminin kabulü için daha elverişli bir ortam yaratacaktır.

Dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance, son zamanlarda kripto para birimlerinin büyümesini kolaylaştırmak için bir çok ürün ortaya çıkardı. Binance, kripto para birimi sıralaması ve yeni bir müşteri tabanının sınırlandırılması konusundaki sınırlamaların taşkınlarını açan ilk değişim platformuydu.

Binance (BNB) şifreleme para birimi, Binance Ademi Merkeziyetçi Değişim ve Güven Cüzdanı (Trust Wallet) ile birlikte tamamen güvenli bir DEX’in reçetesini oluşturur. Morero, en merkezi olmayan şifreli para birimlerinden biri olduğu için vizyonuyla mükemmel uyum sağlar.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz