single-image

Binance Akbank ile Ortaklık Yaptığını Açıkladı

Dünyanın önde gelen kripto borsalarından Binance, anlık fiat mevduatları ve para çekme işlemleri için ilk doğrudan banka kanalı entegrasyonunu sağlamak üzere Türk bankası Akbank ile ortaklık yaptığını açıkladı.

Binance, hacim açısından dünyanın önde gelen kripto borsaları arasında yer alıyor. Geçtiğimiz yıl boyunca, borsa işbirliği ve dünyanın dört bir yanından farklı kripto işi satın almakla meşguldü. Gelen son işbirliğiyle , Binance borsasında doğrudan fiat mevduat ve geri çekilmesini sağlamak için Türk bankası ile ortaklık kurmuştur.

Kripto borsası Binance, Türk vatandaşları platformunda Türk ulusal para birimi Lira’ya destek vermişti. En büyük Türk bankası olan Binance entegrasyonu Akbank, Binance ticaret platformundaki Türk kullanıcılarının masaüstünde ve IOS versiyonlarında en rekabetçi ücretlerle Türk Lirası’nı anında yatırmasını ve geri çekmesini sağlayacak.

Binance borsasının CEO’su Changpeng Zhao , dünya çapında ve özellikle dijital varlıkları hızla benimseyen bir ülkede para özgürlüğünü artırma çalışmalarının bir parçası olarak Binance’in bariyer girişini azaltmak için mevcut seçenekleri genişlettiğini söyledi. . Son birkaç yıldır Binance birkaç şirketle ortaklık kurdu ve çeşitli para birimleri için destek ekledi.

Geçen ay, kripto değişimi eklendi Rus Rublesi için eşler arası ticaret desteği kullanıcıların exchange’in P2P platformu üzerinde sıfır ücretleri kullanarak işlem yapmaya izin vermek.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz