single-image

Monero (XMR) Fiyat Analizi

Gizlilik odaklı kripto para Monero (XMR) tıpkı Bitcoin gibi aşağı yönlü hareket izledi ve iyileşme için güçlü bir destek seviyesi bulamadı. BTC aşağı yönlü işlem görüyor ve 9.200 dolar fiyat seviyesini yakaladı, Monero 74 dolara yakın desteği yeniden test etti.

Dün, XMR kripto para yükseliş eğilimi ile işlem gördü. Kripto para, 90 günlük en yüksek seviyeyi gördüğü 78 Dolar ‘a kadar yükseldi . Kripto para dün 74 dolardan açıldı ve % 5’ten fazla bir artış kaydetti. Bundan sonra 76.82 Dolar’a kadar yükselişe devam etti.

Bugün, Monero (XMR) oluşturduğu yer olan düşüş trendini iki kez kırmaya çalışsa da düzeltmeyi aynı hızda sürdürdü. Monero (XMR) hala destek notası arıyor ve ivme kaybediyor.

Bu yıl Monero, bir önceki yılın ikinci yarısında nasıl güçlü bir düşüşle karşılaştığını gösteriyor. Son zamanlarda Bitcoin’e karşı ağır bir şekilde düştükten sonra, 2019 yılını bitirmeden önce bir çift dip oluşturdu. Monero XMR kripto para, 2020’de Bitcoin’e karşı hafif bir yükseliş eğilimi sergiliyor. Ancak, bugünün düşüş trendi senaryoyu biraz zorlaştırıyor XMR çok yavaş bir yükseliş eğilimine doğru ilerliyor.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz