single-image

Ethereum (ETH) 300 Dolar’ı Aşabilir mi?

Hepinizin bildiği gibi Ethereum, Bitcoin’den sonra en büyük ikinci kripto para birimidir . Varlığın kapitalizasyonu neredeyse 30 milyar dolara civarındadır. ETH değeri, 28.7 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile 270 doların üzerinde işlem görmekte. Piyasa değeri nereyse 8 ayın en yüksek seviyesine yaklaşıyor.

Zor geçen bir 2018’e dayandıktan sonra, Ethereum 2019’da bir yükseliş eğilimi göstererek geri döndü . Son zamanlardaki kripto para birimi yükselişe geçti ve Bitcoin’e ayak uydurmayı başardı.

Gelecek için, Ethereum’un Ethereum Vakfı’ndaki çeşitli gelişmelere dayanarak yeni zirvelere ulaşması bekleniyor. ETH, 2019 yılına kadar tüm zamanların en yüksek seviyesini, dokuz ayın en yüksek seviyesini temsil eden 285 Dolar’a yükselterek elde etmeyi çoktan başardı.

Son aylarda, Ethereum hem temel teknik açıdan hem de fiyat hareketi açısından iyi bir performans gösteriyor. Veriler, Ethereum ağının birçok kullanıcıdan gelen çok fazla veri işlediğini gösteriyor . Dijital para birimi farklı girişimciler ve geliştiricilerin ilgisini çekiyor. Son zamanlarda, Binance, Ethereum ağındaki günlük işlemlerin de 12 ayın en yüksek seviyesine ulaştığını açıklamıştır.

Kripto pazarındaki dalgalanmaya dayanarak, Ethereum’un öngörüsü yükselişe geçiyor. Ethereum fiyatının herhangi bir büyük düzeltmeyle karşılaşmaması durumunda, 300 belkide 400 Dolar’lık fiyat işaretine ulaşılması kısa vadede sorunsuz olacaktır.

Bununla birlikte, Ethereum’un büyümesi yalnızca tek başına kullanılan kripto piyasası boğa ile bağlantılı olamaz. Ethereum ekosistemi , en büyük ikinci varlığı yeni zirvelere iten pozitif haberlere tanıklık ediyor. Ethereum, gelecekteki tüm kripto para birimleri için ev sahibi olabilecek bir platformdur. Bu özellik, varlığın kitlesel kabulünü, değerinde bir artışa yol açacak şekilde güçlendirecektir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz