single-image

Mark Yusko Bitcoin Önemli Bir Varlık Herkes Bitcoin Almalı

Bitcoin söz konusu olduğunda, bir çok analist bir birinden farklı yorumlar yapmakta, bazıları Warren Buffett’ın tüm kriptolardan kaçınmamızı söylediği ve bir riskten korunma fonu yöneticisi olan Mark Yusko’nun her ne pahasına olursa olsun satın almamızı söylediği gibi, fikir olarak tam ortada bölünmüş görünüyor .

Ünlü analist son röportajında CNBC Morgan Creek Capital CEO’su Bitcoin geldi ve biz son fiyat düşüşünü düşünmek gerektiğini söyledi . Tüm varlıklar dalgalanacak olsa da, bitcoin hala gelişme aşamasında ve kullanıcı tabanının durmadan büyürken hala nispeten küçük olduğunu söyledi.

Bu, yatırımcıların, özellikle de yeni olanlar için, kripto para birimlerine katılacak ilk rakamlardan biri olacağı ve gelecekte servet kazanma şanslarını artıracağı için büyük bir avantaj olduğunu söylüyor. Bitcoin fiyatının “fark etmiyor” olduğunu ve önemli olanın bugün olanlarda olmaması gerektiğini söyledi.

Geçtiğimiz yaz, para birimi yaklaşık 12.000 Dolar ‘dan işlem yaparken, Yusko varlığın bir sonraki büyük geri çekilmeden önce 30.000 Dolar ‘ a ulaşabileceğinden emin olduğunu söyledi. Geri çekmilme işlemlerinin düzenli olarak gerçekleştiğinden oldukça emin sadece onları nasıl okuyacağınızı bilmeniz gerekir. Oluşmadan önce malınızı satmamanız durumunda, en iyi fikir tekrar girmeden önce her varlığın yükselmesi gerektiği için oturup beklemek olabilir.

Yusko’nun tavsiyesi, dünkü bitcoin alım satımı yapmak veya bitcoin almak için çok kötü bir zaman olduğunu söyleyen “Fundstrat analisti Tom Lee de dahil olmak üzere bazı bitcoin uzmanlarına karşı çıkıyor”. Lee, Yusko’nun fiyatından daha fazla etkilenmiş görünüyor ve S&P yükselene kadar bitcoin’in yükselme şansının sıfır olduğunu belirtti.

Bu, 2018’in sayısız bitcoin kazasına rağmen, para biriminin yılını 15.000 Dolar veya belkide 20.000 Dolar aralığında bitireceğini öngören adamdan geliyor . Lee daha sonra bitcoin’in 2019’yu birim başına 40.000 dolarla bitiriebileceğini belirtti .

Lider kripto para birimi bir miktar dijital varlığı yüzde altı ile yüzde 23 arasında herhangi bir yerde düşüren son düşüşten sonra biraz düzeldi. Bitcoin birkaç dakika içinde kabaca yüzde 11 oranında gerileyerek 9.000 Dolar aralığından 8.100 ABD dolarına düşmüştü. Daha sonra 8.000 doların altına düştü ve bugün sabahın erken saatlerinde yaklaşık 7.868 dolardan işlem görüyordu. O zamandan beri 8.090 dolara kadar geri döndü.

Öte yandan, iki numaralı kripto para Ethereum son düşüşünden bu yana yaklaşık on dolar yükseldi ve şu anda her ETH 167 Dolar seviyesinde işlem görüyor. Bu, 157 Dolar ‘dan, yaklaşık 48 saat önce işlem yaptığı fiyata göre hoş bir değişiklik. Ancak hala iyileştirme için yeterli alan olmasına rağmen, önceki yüksek rakamlara dönmek için çok çalışılması gerekli.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz