single-image

Ethereum Fiyatında Kısa Vadeli Yükseliş Sinyalleri Var

Sadece son 24 saat içinde fiyattaki iyileşme göze çarpmakta ,155 Dolar civarına kadar düşmüş olan Ethereum bu düşüşü 204 dolar’dan başlamıştı dönem boyunca piyasa değeri de 4 milyar Dolar bir kaybı oluştu . O zamandan beri ETH’nin fiyatı belirli bir miktarda geri döndü ve 173 Dolar direncini test ediyor diyebiliriz. Fiyat düşüşüne 24 saatlik periyot boyunca oynaklıkta artış eşlik etti, o zamandan beri sadece Temmuz ortasında görülen oynaklık seviyelerinde oldukça tutarlı kaldı.

Ethereum bugün 173 dolarlık direncini aştı ve genel olarak burada görülen fiyat düşüşü ile gelen genel bir genişleme tabanı modeline uyuyordu. Gün ilerledikçe düşüş momentumunun azaldığını gösterirken, artan volatilite düşüş eğiliminde bir piyasanın göstergesidir.

Fiyat istikrarına doğru olası bir hareketi işaretleyerek alıcılar ve satıcılar arasında bir denge olduğunu işaret ediyor gibi görünüyor.

Kısa vadede Ethereum hafifçe yükseliyor gibi gözüküyor, son zamanlarda artan oynaklığa rağmen Kripto paranın fiyat istikrarını 180 Dolar civarında fiyatlanması ihtimali vardır.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz