single-image

Justin Sun Kripto Bear Market’in Bittiğini Düşünüyor

Tron Vakfı’nın kurucusu ve CEO’su ve BitTorrent Token (BTT) ‘ nin yaratıcısı Justin Sun geçtiğimiz günlerde Çin haber portalı Huoxing24 ile yaptığı röportajda Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao ile birlikte mevcut Kripto para piyasası hakkında bazı görüşler paylaştı .

Justin Sun Kripto Bear Market’in Bittiğini Düşünüyor
Sun, 2019’da Bitcoin’in (BTC) geleceği ve sektörün nereye yöneldiği hakkında soru sorulduğunda , zaten dibe vurduğumuzu düşündüğünü söyledi. Bitcoin’in 14 Aralık 2018’de 3.150 ABD Doları’nın çöküşüne değinen Sun, yıl boyunca ayı piyasasının sona erdiğini gösteriyor.

Bununla birlikte, Sun, dibe zaten geçildiğine inanırken, 2019’da bir pazar atılımı göreceğimizi ve yeni seviyeler yaşayacağımızı düşünmüyor. Aslında, Sunco, Bitcoin fiyatının yılın çoğunda oldukça durağan kalacağını düşünüyor 3.000 ila 5.000 dolar arasında dalgalandığını öngördü.

Bu açıklamaların ardından Sun, Bitcoin’in fiyatıyla değil, bu yıl pazardaki atılımları öngördü.

Sun bu konuda düşüncelerini paylaştığını söyledi:

“Bu yıl pazardaki atılımlara yönelik fırsatlar arasında dapp ekosisteminin patlaması, yıldırım şebekesinin geniş çaplı uygulaması ve BitTorrent’in 100 milyon kullanıcısının kripto para piyasasına girmesi için üç büyük fırsat var.”
Bitcoin’in gelecekteki fiyatını tahmin edemediğini veya daha önce dibe vurup vurmadığımızı belirtti. Bununla birlikte, geleceğin blockchain teknolojisinin daha hızlı gelişeceğine ve Bitcoin’in daha geniş çapta benimseneceğine inanıyor.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz