single-image

Vitalk Buterin Libra İle İlgili Olarak Facebook’a El Uzatmalıyız

ConsenSys CEO’su Joseph Lubin ayrıca Libra’nın Ethereum için “mükemmel bir onboarding mekanizması” olabileceğini söyledi.
Pazar günü Tel Aviv’deki Ethereal Zirvesi’nde konuşan Ethereum’un kurucuları Joseph Lubin ve Vitalik Buterin, blockchain sisteminin yaklaşmakta olan güncellemesinin gelişimi hakkında yorum yaptı.

İki yönetici, Ethereum 2.0’ın piyasaya sürülmesiyle ilgili kesin bir tarih vermedi, ancak ağın, orijinal blok zinciri üzerine inşa edilmiş uygulamalarla birlikte çalışabileceğini söyledi.

Buterin, “Ethereum 2.0 aynı görüşün güncellenmiş bir versiyonudur” dedi. “İnsanların bir şeyler deneyebileceği ve neyin işe yaradığını görebileceği bir kum havuzu gibidir. Değişen şey kullandığımız araçlardır. ”

Ethereum kurucu ortağı ve ConsenSys CEO’su Lubin de, Facebook ile sosyal medya şirketlerinin yeni ortaya çıkan kripto para birimi – Libra üzerine çalışma olasılığını tartıştı .

ConsenSys CEO’su, “Kesinlikle bazı görüşmeler yapıldı” dedi. “Uygun bir cüzdan bağlantısı varsa, Ethereum ile birlikte çalışabilirlik olasılığı var. Ancak Libra’nın Ethereum’a karşı merkezi olmayan bir finansal sistem olarak uygun bir rakip olduğunu görmüyorum. Aslında, bizim için mükemmel bir onboarding mekanizması olabilir. ” dedi.

Tartışmada daha önce Libra hakkında sorulduğunda sessiz kalmasına rağmen, Buterin ayrıca Ethereum’un Facebook ile çalışması gerektiğini söyleyerek kripto para birimini de olumlu buluyor .

Buterin, “Kesinlikle, Ethereum blockchain’i kullanan bir Libra ile Litecoin yapmak isteyen insanlar var” dedi. “Sanırım istediğimizden daha merkezi olmayan sistemlere açık bir el uzatmalıyız” diyerek konu hakkındaki fkirlerni paylaştı.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz