single-image

Günlük Ethereum İşlemleri Bir Yıl Sonra Yeniden Bir Milyonu Aştı

Önde gelen Ethereum blok araştırmacısı Etherscan tarafından bildirilen verilere göre , Ethereum ( ETH ) ağında kayıtlı günlük işlemler , Mayıs 2018’den bu yana ilk kez 28 Haziran’da bir milyonu aştı .

Etherscan verilerine göre, 28 Haziran’da, Ethereum blok zincirinde doğrulanmış 1.004.170 adet işlem vardı . Dünden önce, Ethereum zinciri günlük bir milyonun üzerinde işlem gerçekleştirmiştir ve 2018 Mayıs’taydı. Bununla birlikte, mevcut seviye halen 4 Ocak’ta kaydedilen 1.349.890 günlük işlem zirvesinden hala düşük.

Ethereum’un zincir içi işlem değeri Aralık 2018’de aylık olarak en yüksek seviyeye ulaştı. O ay , 2016’da DAO kesiminin yol açtığı sert bir çatalı takip eden aktivite hariç tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 115 milyon adet işlemin zincirinde onaylandığını gördü .

Kripto analiz firması olarak Diar bildirdi zamanda merkezi olmayan uygulamalara Ethereum hacimleri ( DApps ) işlem 776.000 ETH Nisan ayında yeni bir yüksek kaydetti. Nisan ayının sonunda, sanayi bülten Diar da kaydetti Bitcoin (on-zinciri işlemleri o BTC ) ağına ay boyunca 2017 yılından beri görülmeyen taze seviyelere ulaştı.

Tecrübeli tüccar ve yazar Peter Brandt , Bitcoin’in ( BTC ) büyümeye devam edeceğini yeni bir piyasa tahmininde öngördü , ancak Ethereum gibi altcoinler faydaları hissetmeyecekler.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz