single-image

Analistler (ETH) Ethereum’un Yakında 363 Dolar’ı Test Edilebileceğine İnanıyor

Bitcoin, geçtiğimiz birkaç ay boyunca güçlü bir yükseliş sağlamasına rağmen, kripto pazarları büyük ölçüde caydırıcı fiyat hareketleri yaşadı, ancak Ethereum (ETH) BTC’yi yakından takip ettiği birkaç istisnadan biri olabilir.

ETH BTC’yi yakından takip ettiğinden, geçen hafta boyunca hızlı bir şekilde düşüş göstermeden önce yılın en yüksek seviyesini belirleyerek yüksek volatilite yaşadı. Şimdi, analistler Ethereum’un yükselişini sürdürmeye hazır olduğuna inanıyor, bu da bir sonraki seviye olarak 363 Dolar’ı hedefleyeceği anlamına geliyor.

Ethereum, Volatility yukarı Olarak 300 Dolar’a Destek Aldı. Ethereum günlük en düşük 295 Dolar’dan ve 310 Dolar’ lık şu anki fiyatı üzerinden nominal olarak işlem görüyor .

Bir aylık bir süre zarfında, ETH’nin ne kadar geç kaldığı anlaşılıyor ve bu durum 230 Dolar’dan düşük, 360 Dolar’ a yükselmiş ve bu noktada düşük seviyelere düşerek büyük miktarda satış baskısı yaratmıştır.

O zamandan beri Ethereum, 295 Dolar ile 310 Dolar arasında bir konsolidasyon paterni oluşturuyor gibi görünüyor; bu, Bitcoin bir yandan alım satım deneyimi yaşadı.

Twitter’da popüler kripto analisti olan Cryptomist, kısa bir tweette ETH hakkında konuştu ve RSI desteğinin üzerinde durması için şu anki ile Ağustos ayının arasında olduğunu belirtti. Bu, bir yönde belirleyici bir hamle yapmadan önce bir ay daha olabileceği anlamına geliyor.
ETH 363 Dolar’ı Hedefleyecek mi? Bir Analist Buna İnanıyor. Criptomist, Ethereum’un büyük bir hareket yapmasından bir ay sonra olabileceğine inanmasına rağmen , bir başka popüler analist olan Harald Weygand, geçtiğimiz günlerde ETH’nin yakın zamanda yükseklere doğru bir adım atmaya hazır olduğuna inandığını açıkladı.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz