single-image

Ethereum Bitcoin’e Karşı Değer Kaybediyor ve Tekrar Kazanıyor

Geçtiğimiz yedi gün boyunca, Ethereum pazarı dün 280 Dolar’ı yeniden test ettiğinden % 20 arttı. Şu anda, ikinci en büyük kripto para birimi Dolar karşısında 271 dolar civarında işlem görüyor. Eth şimdi Bitcoin’e karşı aşağı yönlü bir senaryoya tanık oluyor. Ancak, Ethereum piyasaları son birkaç gündür ters yönde hareket ediyor.

ETH / USD Piyasa
Direnç seviyeleri: 280 Dolar , 290 Dolar
Destek seviyeleri: 260 Dolar , 250 Dolar

Yedi gün önce 230 Dolar’a düştükten sonra Ethereum, piyasayı 271 doların civarında mevcut işlem fiyatına getiren bir yükseliş yakalayarak tersine döndü. Bununla birlikte, son üç gün, Bitcoin’in olumlu hareketi yanında trend gösteren pazar için oldukça ilginçti.
ETH / USD yükseliş baskısını artırıyor gibi görünmektedir. Bir sonraki direnç seviyesi 280 Dolar ve 290 Dolar’dır. Alt kanalı test ederken, piyasadaki düşüş 260 Dolar ve 250 Dolar’lık desteklere sahip olduğu düşünülebilir. Şimdi göründüğü gibi, boğaların fiyatı yükseltmesi daha muhtemel.

ETH / BTC Piyasası
Bitcoin’e karşı, son 24 saatlik işlem, piyasada sürekli satış baskısının ardından uzun kanalda hafif bir düşüş göstererek, mevcut işlem fiyatının 0.0295BTC civarında olduğunu gösterdi. Ancak bu, satıcıların pazar kontrolünü kazandığını gösteriyor. atıcılar piyasayı 0.028BTC’ye ve 0.027BTC desteklerine çekebilir. Eğer alıcılar piyasayı kanal sınırlarında zorlamayı başarırsa, 0.031BTC ve 0.032BTC direnci test edilebilir. Şimdilik, ETH / BTC çifti düşüş senaryosunu takip ediyor.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz