single-image

Grayscale Sunduğu Yeni Kripto Para Yatırım Ortaklıklarını Tanıttı

Büyük kripto para birimi varlık yöneticisi Grayscale, tekliflerini çeşitlendirmek için beş yeni kripto para yatırım fonunu duyurdu. Şirketin şu anda toplam 14 yatırım ürünü bulunuyor. Resmi basın açıklamasına göre Grayscale portföyüne Basic Attention Token (BAT), Chainlink (LINK), Decentraland (MANA), Filecoin (FIL) ve Livepeer (LPT) kripto varlıklarını ekleyerek genişletti.

Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, son duyuruya ilişkin olarak şunları söyledi: “Kripto para birimleri bir dönüm noktasına ulaştı. Yatırımcı talebi hiç bu kadar yüksek olmamıştı ,kesinlikle iyi niyetli bir varlık sınıfına dönüşen yeni girişler görüyoruz. Grayscale, yatırımcıların kripto para birimlerinin sunabileceği fırsatlara erişmeleri için yeni yollar yaratmada uzun zamandır lider olmuştur ve bu duyuru bu geleneği sürdürmektedir. Bu sektörü ileriye taşımak için küresel yatırımcı tabanımız, büyüyen ekibimiz ile düzenleyici kurumlarla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz. ”

Grayscale, en büyük Bitcoin’e sahip olan kurumsal firmadır. Varlık yöneticisinin şu anda yönetimi altında 43,6 milyar dolar değerinde kripto para birimi varlıkları bulunmaktadır.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz