single-image

Bitcoin (BTC) 2019 Yılının Sonunda 10.000 Dolar ve Uzun Vadede 50.000 Dolar

BitMEX CEO’su Arthur Hayes, Bitcoin’in tüm zamanların en iyisine doğru gittiğine inandığını söyledi.

Venture Coinist’e konuştu ve yeni neslin dijital varlıkları sevdiğini ve bunun kriptoyu kitlesel olarak benimsemenin ve fiatın sona ermesinin ana tetikleyicisi olacağını söyledi.

“Artık bebek patlayan kuşağı ve daha büyük Gen Xers’ın varlıkları elden çıkardığı yıllara girdiği bu döneme geldik, zevkleri ve tercihleri, genç nesil Millennial’lara göre daha az alakalı. Peki Millennials hakkında ne biliyoruz? ”Diye başladı.

Devam etti ve bazılarının çocukluğundan beri elinde bir ekrana sahip olan dijital cihazlar olduğunu söyledi.

Bu, çok daha az insan etkileşimi olduğu anlamına gelir. Daha ileri gitti ve dijital para ile başa çıkmak için bir benzetme yaptı.

“Para ve ticaretle uğraşmanın alışılmış yada analog yollarının önümüzdeki 10 ila 20 yıl içinde başarılı olmayacağını söyledi. Mobil platformlar olacak. Sadece internette ilgilenen platformlar olacak. ”

BTC 2019’un sonunda 10 bin doları vuracak .Hayes ayrıca dünya çapında hükümetten baskı yapılması ve paranın artıracağını söyledi BTC bu yılın sonuna kadar 10.000 dolar olacaktır.

Öte yandan, uzun vadede Hayes, bildiğimiz paranın tamamen kaybolacağını ve bu durumun insanların finansal mahremiyetten faydalanması için bir numarayı kullanacağını söyledi.

Fiat para birimleri olmadan, Hayes, nihayet gerçek bir kripto kabulü olacağını ve sonunda BTC’nin 50.000 dolara ve daha fazlasına ulaşabileceğini söyledi.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz