single-image

BitPay : BTC 2019’un Sonunda 15-20 Bin Dolar Olabilir

Küresel kripto ödeme şirketi BitPay’in Baş Ticari Sorumlusu (COO), Bitcoin’in ( BTC ) 2019’un sonunda 15.000 dolara 20.000 dolara vuracağına inandığını söyledi. Sonny Singh, Bloomberg’de 22 Kasım tarihli bir röportajda bu tahminini yaptı .

Bir düşüş resminin ortasında – Bitcoin bu ayki kayıbı % 32 aştı – Singh, Fidelity ve Intercontinental Exchange (ICE) gibi ana finans sektörü devlerinin gelecek yıl kripto bazlı yatırım ürünlerini piyasaya sürülmeye başlamasıyla bir sonraki büyük fiyat hareketinin gerçekleşeceğini beklediğini söyledi .

2019 sonu için bitcoin (btc) tahminiSingh, gazetecilere verdiği demeçte, finansal devlerin sahaya girişi, Bitcoin’in fiyatını 2019 sonuna kadar 15.000- 20.000 $ ‘a kadar yükseltebileceğini ileri sürdü.

Geleneksel finansal kuruluşların kripto bazlı ürünlerin piyasaya sürülmesinden başka, Singh kripto pazarındaki yapısal değişikliklere işaret etti, ABD kripto borsası ve cüzdan sağlayıcısı Coinbase ve kripto bankası Silvergate gibi muhtemel  ​​halka arzları (IPOs) .

Singh, gelecek sene bu nedenle “heyecan verici” bir anın habercisi olacak: “Blackrock-type” gibi bir şirket ya da bir Fidelity tarafından kripto-tabanlı bir fonun (ETF) piyasaya sürülmesi borsada işlem yapan geleneksel oyuncuların dört gözle beklediğini söyledi.
Singh, “ ICO piyasasının şu anda oldukça ölü olduğunu” belirterek , ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndan ( SEC ) artan müdahalenin belirtilerinin , bu alanının geleceği için iyi bir şekilde ilerlemediğini ileri sürdü .

Singh, Eylül ayında yapılan bir röportajda , kripto pazarlarının, büyük bir kurumsal yatırımcı pazar girişiyle birlikte gelecek olan “tanımlayıcı bir anın” eşiğinde olduğunu ve 2019’da “gerçek olmaya” başladığına dair  bir benzerliği özetledi .

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz