single-image

Ethereum ‘ICO Market Döndüğünde’ 200 ABD Dolarını Hızla Test Edebilir

BitMEX CEO’su Arthur Hayes’ın söylediğine göre ilk para teklifleri ( ICO ) er yada geç dönecektir ve Ethereum (ETH) hızlı bir yükseliş yaşayacaktır.
Bildiğiniz üzere BitMEX, dünyanın en büyük ticaret platformlarından biri haline gelen Hong Kong merkezli bir kripto para alım satım platformudur.

Özel bir röportajda konuşan Hayes, 2018’in ICO pazarları için ölü geçtiğini ancak önümüzdeki dönemde dönüş olacağını tahmin ediyor.

“Ethereum (ETH) için en büyük kullanım yapan öncelikle ICO’lardır ve bu pazar şu anda ölü ”

“Özellikle yeni durumlar ortaya çıktığında, Ethereum (ETH) agresif şekilde yükseliş gösterecektir. Kısacası ICO pazarı geri döndüğünde, Ethereum hızla 200 ABD Doları’nı test edecektir. ICO yeniden doğuşunun zamanlaması belki 12 ile 18 ay arasında olabilir. ”

Hayes, ayrıca kripto para piyasalarında ender görülen bir istikrar gününü için yorum yaptı, ETH / ABD Doları aralığı bir haftada iki katına çıktıktan sonra 129 ABD Doları’nın üzerinde kaldı.

Bu sayede EtH kısa vadede en iyi performans gösteren oyunculardan biri oldu, bir zamanların en büyük altkoini olarak bildiğimiz Ethereum (ETH) 2018’de yüzde 90’ın üzerinde düşüş yaşadı .

“Özellikle Güvenlik belirteçleri ve stablecoin’ler, 2019’da yatırımcılar için cazip olduklarını ispatlayacak” dedi ve şöyle devam etti:

“Temel büyük sorunlar olsa da, bu kötü dönemindeki yatırımcılar, bu günlerin gelecekteki zenginliklerin bileti olacağına inandıkları her şeye odaklanacaklar.”

Ancak piyasanın 2017 ICO patlamasının yükselişine benzer bir uygulama yapıp yapamayacağına değinmedi .

Bitcoin 1.000 ABD Doları ve 10.000 ABD Doları arasında, Hayes gelecek yıl için oldukça küçük bir ticaret koridoru önerdi. Bazı kaynaklar Bitcoin’de yer alan kurumsal yatırımcıların yeni finansal araçlar yoluyla fiyatların çok daha yüksek olacağına kanaat getimişlerdir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz