single-image

Ethereum (ETH) Yükselişte 195 Dolar’ı Geçmesi Bekleniyor

Ethereum (ETH) fiyatı hızlı bir sıçrama yaşıyor. Ethereum (ETH) fiyatı nihayet beklenen yükselişe başladı. Kripto para şu anda 187 Dolar’dan 20.241.404.437 Dolar’ lık bir piyasa değer ile işlem görüyor. Son 7 günde, 176.50 Dolar’dan daha düşük değere sahip Ethereum (ETH) fiyatı görüldü.

Ethereum kripto paralarının mevcut dolaşımına bakarsak, miktar şu anda 107,745,619 ETH’dedir. Gün içi gelişmekte olan bir gün bekleyebilir. Yüksek kazanç ihtimali olan Ethereum’a (ETH) yatırım yapabilirler .

Dün kripto para 182 dolardan açıldı ve hareket Ethereum’da (ETH) bir süre devam etti. ETH’de gözlenen bir artış oldu ve bu da fiyatı 180 dolardan 186 dolara kadar çıkardı. Fiyat yükselişi 185 dolardan 189 dolara kadar değişti. Aynı seviyeden kapandığı gün içi gün işaretli kar % 4,07 seviyesindeydi. Bugün, ki numaralı kripto para birimi yine bir sıçrama ile başladı. Fiyat 189 dolardan 191 dolara % 1.04 kadar yükseldi. Ancak, Ethereum (ETH) 189 Dolar’a döndü, ancak bugün 195 Dolar seviyesini kırabileceği konusunda bir beklenti var.

Kripto pazarı, günün işlemcilere büyük kar getireceğini gösteriyor. Piyasa bugün 26 milyar dolarlık bir piyasa değeriyle başladı. Kripto para da benzer bir hızla devam ederse, 27 milyar dolarlık pazar değerini kırma olasılığı da olabilir. Ethereum (ETH) sonuç odaklı bir para birimidir. İki numaralı kripto paraya yatırım yapan tüccarlar beklentilerin hiçbir zaman başarısız olmadığını görüyorlar. Ethereum takipçileri ve piyasalar ETH’nin yılı 300 Dolar’dan kapatması bekleniyor.

Eterumun (ETH) % 4 veya % 5 oranında artması muhtemeldir. Yatırımcıların uzun vadeli yatırım planını seçmelerini tavsiye ederiz. Belirtilen süre, yatırımcılara yatırımlarından beklenen getiriyi verebilecek gibi görünmektedir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz