single-image

Bitcoin Nisan Ayına Olumlu Başladı Fakat Nasıl Devam Edecek

Bitcoin yeni aya olumlu bir başlangıç yaparak başladı. Ancak bu, çoğu yatırımcıyı ayın Bitcoin için güçlü bir dönem olacağına ikna etmiş görünmüyor. Önde gelen bir analist ve makro yatırımcı tarafından oluşturulan bir anket, kripto topluluğundaki çoğunluğun önümüzdeki 30 gün içinde Bitcoin’de düşüş beklentisini ortaya koydu. Raoul Pal yaptığı anketi 20.000’den fazla oydan sonra,küçük farkla, kripto topluluğunun büyük bir fiyat düşüşü beklediğini işaret etti.

Perşembe günü, Bitcoin kısa bir süre 7.000 doların üzerine çıktı . Bu hafta olumlu sonuçlar ve yüksek fiyatlar sağladı. Ancak fiyat 7.000 doların üzerinde tutamadı ve sonuç olarak Bitcoin 6.800 dolarlık desteğe geri döndü.

Bu, daha yüksek bir düşük seviyenin bir başka teyidi oldu. Daha önce, Bitcoin 6.000 dolar, 6.200 dolar ve 6.600 dolar seviyelerini test etti. Şimdi yatırımcılar Bitcoin’in 6.800 dolarlık desteğe sahip olup olamayacağını görmek istiyorlar.

Yatırımcıların çoğunluğu için bu, Bitcoin’in aradığı ve son satışlar ve fiyat kapitülasyonlarının en kötüsünün bittiğinin bir işaretidir. Bu özellikle Bitcoin ödül yarılanmasının önümüzdeki ay geleceği göz önüne alınmalı. Bunun olumlu sonuçlar doğurması da bekleniyor.

Son iki hafta boyunca, Bitcoin çevresinde kutlanacak çok şey vardı. Lider kripto para , oynaklığın azalmasıyla istikrar gösterdi. Ayrıca sürekli olarak borsadan ayrışmaya başladı . Yeni ayla birlikte, sakinliğin olumlu fiyat hareketini aşmaya başladığına dair bir işaret vardı.

Bu düşüş eğilimleriyle, Bitcoin yatırımcılar nakit para kazandıkça ve fiyat kilit noktalara ulaştığında büyük satışlar görüyoruz. Bununla birlikte, net bir durum olmadığı ve boğalar hala bol olduğu için, bu durum önümüzdeki haftalarda bir fiyat mücadelesine yol açacaktır.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz