single-image

Ethereum (ETH) Fiyatı 160 Dolara Kadar Yükselebilir

thereum ve çoğu büyük altcoin, geçtiğimiz gün boyunca önemli ölçüde yukarı yönlü ivme kazandı, bu da Bitcoin’in 6.800 Dolar’dan düşük seviyelerden 7.400 Dolar’ a kadar kayda değer artıştan kaynaklanıyor. Bitcoin’e biraz daha düşük performans gösteren ETH, 130 dolarlık bölge içindeki pozitif değerini geri alabildi ve yükseliş belirtileri gösteriyor.

Yakın zamanda, önde gelen bir analist ETH’nin 160 dolara ulaşana kadar artmaya devam edebileceğini belirtiyor, ancak orta vadeli fiyat hareketini engelleyebilecek birden fazla faktör olduğunu belirtmek önemlidir. Ethereum 134.20 Dolar’lık bugünkü fiyatı ile % 5’in biraz üzerinde kazanç sağlamış görünüyor.

Dünkü yaşanan düşüş, kripto piyasasının tamamında yaşandı ve birçok analisti ve yatırımcıyı Bitcoin diğer büyük kriptoların en düşük seviyelerini tekrar ziyaret edebileceğin unutmamaları gerektiğini anımsattı.

Bugünün yükselişi, alıcıların daha önce göründüklerinden daha güçlü olduklarına işaret ediyor ve piyasaların yakın vadede daha yukarı yönlü görülebileceğini işaret ediyor.

Tüm olumsuz işaretlere rağmen, bazı analistlerin hala Ethereum’un 160 Dolar​​’a ulaşana kadar artmaya devam edebileceğine inanması önemlidir, ancak bu durum süregelen yükselişi durduracak kadar satış baskısıyla karşılaşabilir.

Bir başka popüler kripto analisti ve tüccarı, bu konuda bir tweet’te konuştu ve ETH’nin yakın vadede Bitcoin’den daha iyi performans göstermesini beklediğini açıkladı.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz