single-image

Ethereum (ETH) Sonunda Bitcoin’i Geçebilecekmi?

Kuşkusuz, Bitcoin (BTC) , toplam 196.530.959.550 $ ‘lık piyasa değeri ile pazarda lider kripto para birimidir. Bununla birlikte, BTC şu anda 11.051 Dolar ‘dan işlem görse de, son 24 saatte yaklaşık % 18.5 oranında düştü, kripto para analistleri Ethereum’a (ETH) pazardaki bir sonraki büyük kripto para birimi olarak bakıyorlar.

Ünlü bir Bitcoin (BTC) analisti olan Tom Lee, “Gerçek FOMO muhtemelen Bitcoin (BTC) 10.000 ABD Dolarını aştığında başlar” dedi. ve Ethereum (ETH) size ikinci bir şans veriyor, ”diye ekledi, Aluna Social adlı Gamified sosyal ticaret platformlarının ortak kurucusu olan ünlü bir kripto meraklısı olan Alunaut.

Tom Lee ve Alunaut, Ethereum’u (ETH) öven ve kripto fanlarını pazar payı ile ikinci kripto paraya çeviren tek kripto analisti değil. Başka bir dijital para uzmanı olan “Bleeding Crypto”, Ethereum (ETH) ‘a da yatırım yapılması gereken en önemli kripto para olarak nitelendirdi.

Kripto Analistleri Ethereum’u (ETH) Bir Sonraki Büyük Kripto Para Birimi Olarak Görüyor
“Tarihsel ekran görüntülerine bakın ve kendiniz için ETH’nin yıldan yıla ROI’de BTC’yi daha iyi bir performans gösterdiğini görün” dedi. “Bleeding Crypto”, Ethereum’u (ETH) elinde tutuyor. Ayrıca, yatırımcıların ETH’ye bir miktar para koymalarını teşvik ediyor, çünkü büyük olasılıkla piyasada daha büyük bir kripto para birimi olabilir, muhtemelen Bitcoin (BTC) ile ABD Doları karşısında pazarda ve fiyat rekabeti ediyor.

Ethereum (ETH) son 24 saatte % 16,70 düşüşle 292 Dolar’ın biraz üzerinde işlem görüyor. Öte yandan, dün 13.000 Dolar’ın üzerine çıkan Bitcoin (BTC),% 18.5 oranında düşüş ardından ABD Doları karşısında 11.051 Dolar seviyesinde pozisyon almaktadır.

“Haftalık grafik çok iyi görünüyor. İnsanlar istedikleri kadar geri çekebilirler, ancak önemli bir şey bitcoi’nin 13.000 Dolar ‘a tekrar ulaşmasını engellemeyecektir. Fiyat 14.200 Dolar’ı geçtikten sonra, tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkacak gibi görünebilir.

Başka bir ünlü kripto analisti Josh Roger Hareketli bir trenin önünde durmaya çalışmayacağım, ”diye açıkladı . Görünüşe göre, Ethereum (ETH) bir sonraki büyük şifreleme para birimi olacak.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz