single-image

Ethereum ETH / USD Eğilim Düşüş Olarak Görünmekte

Ethereum fiyatı, uzun vadeli görünümdeki düşüş eğiliminde. Ayılar, Ethereum pazarını kontrol ediyor. Düşüş eğilimi, fiyatı 16 Temmuz’da 185 Dolar seviyesine indirmişti. Fiyat toparlandı ve 228 Dolar direnç seviyesini tekrar test etti. Anca olumsuz hareketler 07 Ağustos’ta sürdü ve fiyat önceki seviyedeki 185 Dolar ‘a geriledi; 28 Ağustos’ta, Ayılar daha fazla baskı uygulayabildi ve 141 Dolar seviyesine doğru hareket ederek seviyeyi kırdı.

ETH piyasasında düşüş momentumu oldukça güçlü.

Ethereum fiyatında daha fazla düşüş öngörülüyor, ayılar mevcut momentumlarını sürdürme ve baskılarını artırmaları durumunda 141 Dolar fiyat seviyesine ulaşılabilir ancak bu trend piyasada geri çekilme kaçınılmazdır.

İki numaralı kripto para ETH, orta vadede görünüm açısından aşağı yönlü. Uzun süren bir birleşme döneminden sonra, Ethereum 185 Dolar ‘lık önceki talep seviyesinde düşüş gösterdi ve fiyat 141 Dolar ‘ a kadar geriledi. Fiyatların 29 Ağustos’tan bu yana 185 Dolar fiyat seviyesinin altında konsolidasyona girmesi nedeniyle momentumu zayıf görünüyor.

Direnç seviyeleri: 185 Dolar , 228 Dolar , 279 Dolar
Destek seviyeleri: 141 Dolar , 82 Dolar , 43 Dolar

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz