single-image

2019 Yılında En Hızlı Büyüyen Kripto Para Hangisi?

2019 yılı henüz bitmedi, ancak yatırım yapmak için en muhtemel şifreleme para birimini merak ediyor olabilirsiniz. Bu yıl bir sürü ICO gördük. Çoğu başarısız ve bazıları başarılı oldu. Ancak sadece birkaçı büyümeye devam edebiliyor.

ICO listesinde bize yatırım yapmaya potansiyel Kriptoparaları fantastik bir dizi göstermiştir. Ama yine, sen verimli yatırım avantajları bulmak önemlidir, iyi ICO değerlendirmesi yapmak isteyeceksiniz. Bu nedenle, en hızlı büyüyen kripto para birimini 2019’da iyi bir ICO derecesi ile görmek olumlu bir yaklaşım olabilir.

En hızlı büyüyen kripto paralardan biri Binance Coin (BNB). Ancak, projenin para birimleri üzerinde odaklandığını öne süren Litecoin veya Bitcoin’den biraz farklıdır. Binance para birimi, ICO listesinde bir isim oluşturmuş. Böyle iyi bir ICO derecesine sahiptir.

Binance Token aslında yardımcı program belirtecidir. Bu, kullanıcıların yalnızca Binance ekosisteminde kullanacağı anlamına gelir. Binance’in CEO’su Changpeng Zhao. O ve ekibi Binance madeni parasını başarılı kılmayı başardı. Binance kripto parasının iyi yanı, verimli bir likidite olmasıdır. Günümüzde en yaygın kripto para birimlerinden biridir ve Binance kripto para artan hacmi muhteşemdir. Her ne kadar uzmanlar bunu geçici bir para olarak görse de, 2019 yılında önemli bir büyüme kaydettiği ortadadır.

Proje kurucusu başarılı ICO ile 200.000.000 BNB yayınladı. O zaman, bir Binance madeni para 0.10 dolar fiyatındaydı. Borsa BNB sahiplerine işlem ücreti indirimi uygulanmaktadır.

Kullanıcılar bile ilk yıllardan itibaren avantajlardan yararlanmaya başlar. BNB sahiplerinin ilk yılında % 50 indirim, daha sonra ikinci yılda % 25, ​​üçüncü yılda % 12,5, dördüncü yılda % 6,75 indirim kazanmaktadır. Binance Borsası ayrıca BNB kripto paralarını geri almak için her çeyrek karının % 20’sini kullanmaktadır.

Başlangıçta 200.000.000 BNB olmasına rağmen, proje 100.000.000 BNB’ye ulaşana kadar paraları geri alarak piyasadaki kripto paraları yarı yarıya azaltacaktır.

Ayrıca bir BNB geliştiricisi tarafından yaratılan merkezi olmayan bir takas vardır. Adı ‘Binance DEX’. Bu değişim ile kullanıcılar BNB’yi maksimum oranda kullanabilecekler. Uzun vadede, hem yatırımcılar hem de proje geliştiricileri için verimli bir deneyim olacaktır.

Binance’in 2019’da dünyanın en hızlı büyüyen kripto para birimlerinden biri olduğu inkar edilemez. Binance Coin, kullanıcıların işlemler için kullandıkları temel bir para birimidir. BNB DEX’deki işlemler için Binance kripto para kullanırlar. Bu uzmanların neden Binance Coin’in ticaret hacminin çok büyük olduğunu iddia ettiğini açıklıyor. İyi haber şu ki, sizin için de harika bir yatırım seçeneği olması mümkündür. Portföyünüze eklemek de harika bir fikir. Hevesli bir kripto hayranı iseniz bu seçeneği düşünebilirsiniz.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz