single-image

Binance Facebook ile Libra’yı Listeleme Hakkında Görüşüyor

Geride bıraktığımız perşembe günkü kripto haberlerinde yer alan haberlere göre,En büyük kripto para borsası Binance, Facebook ile sosyal medya devinin yaklaşmakta olan Libra projesinde yer almak hakkında görüşmeler yapıyor.

Finansal piyasalar diyor ki o erken tartışmalar Libra belirteci olası bir gelecek girişin üzerine Facebook ile gerçekleşmiş söyleyerek, borsanın Ceo Chao ile Perşembe günü İsrail’de FinTech etkinlikte Binance ile görüşüldü .

Chao, Libra’nın başlangıçta özel bir blok zinciri üzerinde olacağı için dış likidite ihtiyacı olmayacağını söyledi. Ancak, Facebook ilerleyen zamanda ikincil bir pazar isteyebilir, dedi:

“Para birimleri ikincil bir piyasadan yararlanıyor, bu yüzden listelenmek istemek en iyisi olacaktır.”

Tel Aviv etkinliğinde Chao ile bir başka raporda , Binance’ın işlemleri onaylayan izinli bir düğüm olarak hareket ederek Libra blok zincirini destekleyebileceğini belirttiler .

Facebook sonunda 100 düğüme sahip olacağını söyledi ve zaten Visa, Uber, eBay ve Lyft gibi firmaları rol almaya karar verdiler.

Chao, son kararını henüz vermemiş olmasına rağmen, Binance’in seçeneği kesinlikle “düşünüyor” olduğunu söyledi.

“Bu iyi bir şey, elbette. Facebook’un ağırlığına, boyutuna, kaynaklarına ve etkisine sahip bir şirketin katıldığı her zaman, hem blok zinciri hem de kripto paraları doğrular. Libra ‘nın inanılmaz derecede başarılı olup olmayacağı, zaten iyi şey.”

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz